5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2024-2025

--

FOTOGALERIE: Suchdol nad Lužnicí drtí Čtyři Dvory a udržuje neporazitelnost

4. L. Novotný , 37. L. Novotný , 42. R. Fučík , 45. P. Špale , 89. J. Vetrák - 75. L. Kuchyňka (vl.)
22

Sokol Suchdol nad Lužnicí zůstává v soutěži neporažen, když si na domácím hřišti s přehledem poradil s SK Čtyři Dvory, kteří poprvé v této sezóně poznali hořkost porážky. Zápas skončil jasně 5:1.

Domácí celek rozdrtil soupeře už do přestávky

Suchdol vstoupil do zápasu ve velkém stylu a brzy otevřel skóre, když se ve 4. minutě prosadil Lukáš Novotný, který přidal další gól ve 37. minutě a zvýšil na 2:0. Čtyři Dvory nedokázaly najít odpověď, což domácí trestali dál. Roman Fučík přidal ve 42. minutě třetí gól a těsně před přestávkou Pavel Špale zvýšil na 4:0.

Suchdol si vítězství pohlídal

Ve druhé polovině zápasu Suchdol pokračoval v kontrolované hře. I když si Čtyři Dvory vytvořily několik šancí, ke změně stavu došlo až v 75. minutě, kdy si smolně vstřelil vlastní gól Lukáš Kuchyňka a snížil tak na 4:1. V samém závěru však domácí tým završil své dominantní vystoupení, když v 89. minutě přidal pátou branku Jan Vetrák, čímž stanovil konečný výsledek na 5:1.

Suchdol nad Lužnicí tak pokračuje bez ztráty bodu, zatímco Čtyři Dvory poprvé v sezóně prohrály.