Pavel Špale

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 Sokol Suchdol nad Lužnicí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
412 (ø 82,40) 2 (ø 0,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Suchdol - Větrovy 2:1 (1:1) 90 1 1 0 ano
22.08. 17:00 Lišov - Suchdol 2:4 (2:2) 90 0 1 0 ano
28.08. 17:45 T.Sviny - Suchdol 3:2 (2:1) 0 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Suchdol - Jistebnice 5:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 10:00 Kovářov - Suchdol 3:1 (1:0) 65 65 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Suchdol - Ml. Vožice 2:3 (1:2) 77 77 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 5 412 (ø 82,40) 2 (ø 0,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 23 1923 (ø 83,60) 6 (ø 0,26) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 25 2171 (ø 86,84) 7 (ø 0,28) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 16 1267 (ø 79,18) 4 (ø 0,25) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 19 1541 (ø 81,10) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 7 407 (ø 58,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 6 516 (ø 86,00) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 12 914 (ø 76,16) 5 (ø 0,41) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 17 1494 (ø 87,88) 3 (ø 0,17) 5 (ø 0,29) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 25 2196 (ø 87,84) 7 (ø 0,28) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 21 1868 (ø 88,95) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,14)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 22 1871 (ø 85,04) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,27) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)