26.kolo, Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

OHLASEM: Dubeč si s Tempem poradila a je na čele tabulky 1. A třídy skupiny A

4

Zajímavé utkání bylo k vidění na Tempu, kam přijela první Dubeč.

Dubeč si utkání zkušeně pohlídala, za stavu 0:0 jí při velké šanci Tempa podržel Michal Brožek fantastickým zákrokem, ale poté už Dubeč měla utkání ve svých rukou a přidala 2 branky. Poprvé se v 36. minutě po centru z pravé strany prosadil hlavou Marek Duda a do kabin se šlo za stavu 0:1. V 54. minutě to již bylo o 2 branky, kdy první střelu Pavla Láfa Jan Havlíček vyrazil, ale na dorážku Antonína Pláška byl již krátký.

Dubeč má na čele tříbodový náskok na druhý Union Vršovice.

FK Čechie Dubeč
Jaroslav Žák - trenér: Těžký soupeř. Obyčejně s nimi hrajeme výborné fotbaly, protože oni chtějí hrát fotbal a nebývá moc faulů. Tentokrát i vinnou hřiště to nebylo tolik koukatelné a nedalo se tolik kombinovat. I my jsme měli v utkání zvláštní rozestavení 3-2-1-2-2. Hrálo se hodně vzduchem protože kombinace nešla. V první půli nás podržel golman, kdy jednu nebo dvě velké šance měl soupeř. My měli také nějaké šance a ve druhém poločase jsme již byli lepší. Vyhráli jsme i díky zkušenosti. V utkání se míč stále překopával ze strany na stranu, za což mohlo hřiště. Domácí jsou jinak zvyklí hodně kombinovat, jsou šikovní a je vidět, že to do nich na Tempu vtloukají od mala. Kluci chtějí hrát fotbal, ale jakmile se dostanou pod tlak, tak to vyndavají hned nahoru, ale my jsme to uskákali. Za stavu 2:0 nás trošku zatlačili, ale jinak jsme nebyli ani nervózní. Bylo to ubojované utkání a nebylo to hezké.