Pražský | 1.A třída sk. A
2023-2024
-
Praga - Štěrboholy 100-0-0 % 5:1 (5:0) 05.08. 10:30 -
Vršovice - Dubeč 100-0-0 % 2:0 (1:0) 05.08. 10:30 -
D. Počernice - Háje 0-0-100 % 7:0 (3:0) 05.08. 10:30 -
Vinoř - Ďáblice 100-0-0 % 3:4 (3:3) 05.08. 17:00 -
Tempo B - Xaverov 100-0-0 % 1:4 (1:2) 06.08. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Spoje B 100-0-0 % 1:2 (1:0) 06.08. 17:00 -
Březiněves - Újezd B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 05.08. 10:15 -
Hostivař - Kunratice 100-0-0 % 1:1 (1:0) 05.08. 11:00
-
Xaverov - Štěrboholy 100-0-0 % 4:5 (2:2) 11.08. 18:00 -
Dubeč - Vinoř 100-0-0 % 5:2 (4:2) 12.08. 17:00 -
Ďáblice - Praga 50-50-0 % 8:1 (4:1) 13.08. 17:00 -
D. Počernice - Březiněves 100-0-0 % 2:3 (0:2) 11.08. 19:00 -
Kunratice - Háje 100-0-0 % 6:3 (2:1) 13.08. 17:00 -
Tempo B - Újezd n. Lesy 0-0-100 % 2:2 (0:2) 13.08. 17:00 -
Vršovice - Újezd B 100-0-0 % 2:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Spoje B - Hostivař 100-0-0 % 6:2 (4:2) 13.08. 17:00
-
Štěrboholy - Ďáblice 33-0-67 % 1:3 (1:1) 18.08. 19:00 -
Vršovice - D. Počernice 67-0-33 % 6:0 (3:0) 19.08. 10:30 -
Háje - Spoje B 33-0-67 % 0:2 (0:1) 19.08. 10:30 -
Praga - Dubeč 0-0-100 % 0:2 (0:1) 19.08. 10:30 -
Vinoř - Újezd B 67-0-33 % 2:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Xaverov 67-0-33 % 4:3 (2:2) 20.08. 17:00 -
Březiněves - Kunratice 67-0-33 % 1:3 (0:2) 19.08. 10:15 -
Hostivař - Tempo B 100-0-0 % 0:2 (0:1) 19.08. 11:00
-
Dubeč - Štěrboholy 67-0-33 % 5:2 (3:0) 26.08. 17:00 -
Kunratice - Vršovice 33-0-67 % 5:1 (2:0) 27.08. 17:00 -
D. Počernice - Vinoř 67-0-33 % 1:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Tempo B - Háje 33-0-67 % 2:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Újezd B - Praga 67-0-33 % 5:1 (2:0) 26.08. 14:00 -
Spoje B - Březiněves 67-33-0 % 3:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Xaverov - Ďáblice 33-0-67 % 4:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Hostivař 100-0-0 % 2:0 (1:0) 27.08. 17:00
-
Štěrboholy - Újezd B 0-0-100 % 4:2 (3:1) 01.09. 19:00 -
Vršovice - Spoje B 50-0-50 % 2:2 (1:2) 02.09. 10:30 -
Praga - D. Počernice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 02.09. 10:30 -
Háje - Újezd n. Lesy 0-0-100 % 1:1 (0:0) 02.09. 10:30 -
Vinoř - Kunratice 0-0-100 % 2:6 (1:1) 02.09. 17:00 -
Březiněves - Tempo B 100-0-0 % 1:3 (0:1) 02.09. 10:15 -
Ďáblice - Dubeč 0-0-100 % 2:4 (1:1) 03.09. 17:00 -
Hostivař - Xaverov 0-0-100 % 0:3 (0:1) 02.09. 11:00
-
Tempo B - Vršovice 100-0-0 % 2:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Březiněves 100-0-0 % 1:4 (0:1) 10.09. 17:00 -
Kunratice - Praga 0-0-100 % 3:2 (0:2) 10.09. 17:00 -
D. Počernice - Štěrboholy 0-0-100 % 0:1 (0:1) 08.09. 19:00 -
Újezd B - Ďáblice 50-0-50 % 0:1 (0:0) 09.09. 14:00 -
Spoje B - Vinoř 100-0-0 % 6:1 (1:1) 10.09. 17:00 -
Xaverov - Dubeč 50-0-50 % 2:1 (1:1) 10.09. 17:00 -
Hostivař - Háje 100-0-0 % 1:0 (1:0) 09.09. 10:00
-
Štěrboholy - Kunratice 0-0-100 % 2:5 (2:2) 15.09. 19:00 -
Vršovice - Újezd n. Lesy 100-0-0 % 0:2 (0:1) 16.09. 10:30 -
Háje - Xaverov 0-0-100 % 1:2 (1:1) 16.09. 10:30 -
Praga - Spoje B 0-0-100 % 3:4 (1:2) 16.09. 10:30 -
Dubeč - Újezd B 50-0-50 % 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Vinoř - Tempo B 100-0-0 % 3:4 (2:2) 16.09. 16:30 -
Ďáblice - D. Počernice 50-0-50 % 2:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Březiněves - Hostivař 0-0-100 % 2:2 (0:2) 16.09. 10:15
-
Háje - Březiněves 50-0-50 % 0:3 (0:2) 23.09. 10:30 -
Újezd n. Lesy - Vinoř 100-0-0 % 4:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
D. Počernice - Dubeč 0-0-100 % 2:2 (2:1) 23.09. 10:30 -
Kunratice - Ďáblice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Xaverov - Újezd B 50-0-50 % 2:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Spoje B - Štěrboholy 100-0-0 % 1:3 (1:2) 24.09. 16:30 -
Tempo B - Praga 50-0-50 % 4:0 (2:0) 24.09. 17:30 -
Hostivař - Vršovice 50-0-50 % 1:1 (1:0) 23.09. 11:00
-
Štěrboholy - Tempo B 100-0-0 % 1:7 (0:2) 27.09. 19:00 -
Vršovice - Háje 100-0-0 % 4:1 (3:1) 30.09. 10:30 -
Praga - Újezd n. Lesy 0-0-100 % 1:1 (1:0) 30.09. 10:30 -
Újezd B - D. Počernice 0-0-100 % 4:1 (3:1) 30.09. 14:00 -
Ďáblice - Spoje B 100-0-0 % 1:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Dubeč - Kunratice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Březiněves - Xaverov 100-0-0 % 1:3 (0:0) 01.10. 16:00 -
Vinoř - Hostivař 0-0-100 % 2:1 (0:0) 30.09. 16:00
-
Háje - Vinoř 50-0-50 % 3:0 (1:0) 07.10. 10:30 -
Újezd n. Lesy - Štěrboholy 100-0-0 % 7:3 (3:1) 08.10. 16:00 -
Březiněves - Vršovice 0-0-100 % 2:1 (0:0) 07.10. 10:15 -
Kunratice - Újezd B 50-0-50 % 2:3 (1:2) 08.10. 16:00 -
Xaverov - D. Počernice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Spoje B - Dubeč 0-0-100 % 6:2 (3:0) 07.10. 14:00 -
Tempo B - Ďáblice 50-0-50 % 3:1 (3:0) 08.10. 17:30 -
Hostivař - Praga 100-0-0 % 0:2 (0:1) 07.10. 11:00
-
Vršovice - Xaverov 0-0-100 % 2:2 (0:0) 14.10. 10:30 -
Praga - Háje 0-0-100 % 1:3 (0:0) 14.10. 10:30 -
Vinoř - Březiněves 0-0-100 % 3:1 (2:1) 14.10. 15:30 -
D. Počernice - Kunratice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 15.10. 17:00 -
Dubeč - Tempo B 0-0-100 % 3:2 (1:1) 15.10. 15:30 -
Újezd B - Spoje B 0-0-100 % 3:7 (1:3) 14.10. 14:00 -
Ďáblice - Újezd n. Lesy 0-0-100 % 2:3 (1:0) 15.10. 15:30 -
Štěrboholy - Hostivař 100-0-0 % 1:5 (1:2) 13.10. 19:00
-
Vršovice - Vinoř 0-0-100 % 4:1 (1:1) 21.10. 10:30 -
Háje - Štěrboholy 50-0-50 % 3:0 (2:0) 21.10. 10:30 -
Újezd n. Lesy - Dubeč 50-0-50 % 0:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Březiněves - Praga 100-0-0 % 3:2 (1:0) 21.10. 10:15 -
Xaverov - Kunratice 100-0-0 % 0:3 (0:2) 22.10. 15:30 -
Spoje B - D. Počernice 0-0-100 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:00 -
Tempo B - Újezd B 50-0-50 % 4:0 (1:0) 22.10. 17:30 -
Hostivař - Ďáblice 50-0-50 % 0:3 (0:0) 21.10. 11:00
-
Štěrboholy - Březiněves 0-0-100 % 1:4 (1:2) 29.10. 14:30 -
Praga - Vršovice 50-0-50 % 0:4 (0:2) 02.11. 18:30 -
Kunratice - Spoje B 50-0-50 % 4:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Ďáblice - Háje 50-0-50 % 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Újezd B - Újezd n. Lesy 0-0-100 % 2:5 (0:2) 28.10. 14:00 -
Tempo B - D. Počernice 50-0-50 % 8:2 (3:1) 14.11. 18:30 -
Vinoř - Xaverov 0-0-100 % 4:5 (3:2) 29.10. 14:30 -
Dubeč - Hostivař 100-0-0 % 5:0 (2:0) 29.10. 14:30
-
Xaverov - Spoje B 50-0-50 % 1:0 (1:0) 04.11. 10:15 -
Háje - Dubeč 50-0-50 % 1:1 (0:0) 04.11. 10:30 -
Vršovice - Štěrboholy 50-0-50 % 8:0 (4:0) 04.11. 10:30 -
Vinoř - Praga 100-0-0 % 2:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Újezd n. Lesy - D. Počernice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Březiněves - Ďáblice 100-0-0 % 2:3 (1:1) 04.11. 10:15 -
Tempo B - Kunratice 0-0-100 % 3:2 (0:0) 05.11. 17:30 -
Hostivař - Újezd B 100-0-0 % 1:1 (0:1) 04.11. 11:00
-
Štěrboholy - Vinoř 50-0-50 % 1:2 (1:0) 10.11. 19:00 -
Praga - Xaverov 50-0-50 % 0:2 (0:1) 11.11. 10:30 -
Dubeč - Březiněves 100-0-0 % 4:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Kunratice - Újezd n. Lesy 50-0-50 % 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Újezd B - Háje 50-0-50 % 2:4 (0:4) 11.11. 14:00 -
Ďáblice - Vršovice 50-0-50 % 1:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
Spoje B - Tempo B 0-0-100 % 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
D. Počernice - Hostivař 100-0-0 % 1:0 (0:0) 11.11. 10:30
-
Háje - Kunratice 50-0-50 % 2:1 (1:1) 09.03. 10:15 -
Praga - Ďáblice 75-0-25 % 1:3 (1:1) 10.03. 10:30 -
Hostivař - Spoje B 50-0-50 % 0:3 (0:0) 09.03. 11:00 -
Vinoř - Dubeč 0-0-100 % 0:2 (0:1) 10.03. 15:45 -
Újezd n. Lesy - Tempo B 50-0-50 % 1:3 (0:1) 10.03. 13:00 -
Újezd B - Vršovice 0-0-100 % 1:4 (0:3) 09.03. 14:00 -
Březiněves - D. Počernice 75-0-25 % 4:1 (3:1) 09.03. 10:15 -
Štěrboholy - Xaverov 25-0-75 % 0:0 (0:0) 10.03. 18:00
-
Kunratice - Březiněves 50-0-50 % 4:2 (1:2) 16.03. 10:00 -
Dubeč - Praga 75-25-0 % 4:1 (2:1) 16.03. 15:00 -
D. Počernice - Vršovice 50-0-50 % 0:3 (0:3) 16.03. 17:30 -
Újezd B - Vinoř 25-25-50 % 4:1 (3:0) 16.03. 14:00 -
Ďáblice - Štěrboholy 75-0-25 % 1:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Xaverov - Újezd n. Lesy 100-0-0 % 2:1 (2:1) 17.03. 15:00 -
Spoje B - Háje 50-25-25 % 3:1 (1:1) 17.03. 15:30 -
Tempo B - Hostivař 67-0-33 % 6:1 (2:1) 17.03. 17:00
-
Praga - Újezd B 60-20-20 % 1:1 (0:0) 23.03. 10:30 -
Hostivař - Újezd n. Lesy 20-40-40 % 1:6 (0:3) 23.03. 11:00 -
Háje - Tempo B 60-0-40 % 4:2 (1:1) 23.03. 11:15 -
Vinoř - D. Počernice 20-20-60 % 2:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Vršovice - Kunratice 60-20-20 % 2:0 (0:0) 24.03. 12:15 -
Ďáblice - Xaverov 60-20-20 % 2:2 (1:0) 24.03. 15:00 -
Březiněves - Spoje B 20-20-60 % 4:3 (1:0) 23.03. 10:15 -
Štěrboholy - Dubeč 40-20-40 % 0:1 (0:0) 24.03. 17:00
-
Spoje B - Vršovice 60-0-40 % 29.03. 13:30 -
Xaverov - Hostivař 80-0-20 % 31.03. 15:30 -
Dubeč - Ďáblice 80-0-20 % 29.03. 11:00 -
Újezd B - Štěrboholy 80-0-20 % 29.03. 14:00 -
D. Počernice - Praga 40-20-40 % 29.03. 17:30 -
Újezd n. Lesy - Háje 40-0-60 % 01.04. 15:30 -
Kunratice - Vinoř 60-0-40 % 01.04. 15:30 -
Tempo B - Březiněves 60-0-40 % 01.04. 17:00
-
Štěrboholy - D. Počernice -:- (-:-) 05.04. 19:00 -
Vršovice - Tempo B -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Háje - Hostivař -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Praga - Kunratice -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Vinoř - Spoje B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Ďáblice - Újezd B -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Dubeč - Xaverov -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Březiněves - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 06.04. 10:15
-
Spoje B - Praga -:- (-:-) 13.04. 14:00 -
Xaverov - Háje -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Kunratice - Štěrboholy -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
D. Počernice - Ďáblice -:- (-:-) 13.04. 10:45 -
Újezd B - Dubeč -:- (-:-) 13.04. 14:00 -
Tempo B - Vinoř -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Újezd n. Lesy - Vršovice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Hostivař - Březiněves -:- (-:-) 13.04. 11:00
-
Štěrboholy - Spoje B -:- (-:-) 19.04. 19:00 -
Vršovice - Hostivař -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Praga - Tempo B -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Vinoř - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Ďáblice - Kunratice -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Újezd B - Xaverov -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Březiněves - Háje -:- (-:-) 20.04. 10:15 -
Dubeč - D. Počernice -:- (-:-) 20.04. 17:00
-
Háje - Vršovice -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Spoje B - Ďáblice -:- (-:-) 27.04. 14:00 -
Xaverov - Březiněves -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
D. Počernice - Újezd B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Kunratice - Dubeč -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Hostivař - Vinoř -:- (-:-) 27.04. 11:00 -
Újezd n. Lesy - Praga -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Tempo B - Štěrboholy -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Štěrboholy - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 03.05. 19:00 -
Vršovice - Březiněves -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Praga - Hostivař -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Vinoř - Háje -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Ďáblice - Tempo B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
D. Počernice - Xaverov -:- (-:-) 03.05. 19:30 -
Újezd B - Kunratice -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Dubeč - Spoje B -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Háje - Praga -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Spoje B - Újezd B -:- (-:-) 11.05. 13:30 -
Xaverov - Vršovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Březiněves - Vinoř -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Kunratice - D. Počernice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Ďáblice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Hostivař - Štěrboholy -:- (-:-) 11.05. 11:00 -
Tempo B - Dubeč -:- (-:-) 12.05. 17:30
-
Štěrboholy - Háje -:- (-:-) 17.05. 19:00 -
Praga - Březiněves -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Vinoř - Vršovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Kunratice - Xaverov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Ďáblice - Hostivař -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Dubeč - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Újezd B - Tempo B -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
D. Počernice - Spoje B -:- (-:-) 18.05. 10:45
-
Vršovice - Praga -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Háje - Ďáblice -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Spoje B - Kunratice -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
Xaverov - Vinoř -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
D. Počernice - Tempo B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Březiněves - Štěrboholy -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Hostivař - Dubeč -:- (-:-) 25.05. 11:00 -
Újezd n. Lesy - Újezd B -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Štěrboholy - Vršovice -:- (-:-) 31.05. 19:00 -
Praga - Vinoř -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Kunratice - Tempo B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Ďáblice - Březiněves -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Dubeč - Háje -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
D. Počernice - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 31.05. 19:30 -
Újezd B - Hostivař -:- (-:-) 01.06. 14:00 -
Spoje B - Xaverov -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Háje - Újezd B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Xaverov - Praga -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vršovice - Ďáblice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vinoř - Štěrboholy -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Tempo B - Spoje B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Kunratice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hostivař - D. Počernice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Březiněves - Dubeč -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Štěrboholy - Praga -:- (-:-) 14.06. 19:00 -
Háje - D. Počernice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Spoje B - Újezd n. Lesy -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Kunratice - Hostivař -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Ďáblice - Vinoř -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Xaverov - Tempo B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Dubeč - Vršovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Újezd B - Březiněves -:- (-:-) 15.06. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Čechie Dubeč | 18 | 45:25 | 39 |
2 | TJ Spoje Praha B | 18 | 53:29 | 38 |
3 | SK Union Vršovice | 18 | 50:21 | 37 |
4 | SK Slovan Kunratice | 18 | 53:28 | 37 |
5 | SC Xaverov Horní Počernice | 18 | 43:28 | 37 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Ismar Begič | 16 |
2 | Robert Sládek | 16 |
3 | Ivan Yanakov | 13 |
4 | Marek Benda | 12 |
5 | Daniel Hlubuček | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 63 | 49,2% | 0 |
2 | Radek Hruška | 35 | 36,5% | 0 |
3 | Jiří Klik | 17 | 54,8% | 0 |
4 | Jaromír Bělunek | 16 | 66,7% | 1 |
5 | Václav Král | 8 | 50,0% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 17:15 28.3.2024 Tip: výhra hostů Vršovice R. Hruška 17:15 28.3.2024 Tip: výhra hostů Hostivař R. Hruška 17:15 28.3.2024 Tip: výhra hostů Ďáblice R. Hruška 17:15 28.3.2024 Tip: výhra hostů Štěrboholy R. Hruška 17:15 28.3.2024 Tip: výhra domácích D. Počernice