26.kolo, Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

OHLASEM: Union Vršovice urval vítězství na Xaverově a čelo tabulky je stále vyrovnané

4

Xaverov po sérii dvou vyhraných zápasů s čistým kontem přivítal doma Union Vršovice, který si po prohře s Březiněvsí chtěl určitě spravit chuť.

Union poslal do vedení Lukáš Adámek ve 26. minutě. Za domácí vyrovnával minutu před koncem první půle Robert Sládek.

Ve druhém poločase se Xaverov dostal do vedení zásluhou Martina Honky, ale Vršovice dvěma góly v rozmezí 3 minut skóre otočily ve svůj prospěch a poskočily zpět na druhou příčku tabulky.

SK Union Vršovice
Michal Bareš - trenér: Zaplať pán bůh 3 body jsme získali a to je pro nás důležité. Zápas si myslím, že byl vyrovnaný, my jsme vyhráli díky tomu, že jsme šancí měli o něco více a dokázali je proměnit. První půle byla naprosto vyrovnaná a většinou se hrálo kolem středu hřiště a od vápna k vápnu. Nikdo si žádné velké šance nevytvářel. Nějaký závar před brankou sem tam byl, ale nic výrazného. První půle skončila 1:1. V druhé půli jsme dostali na 2:1 a bylo obrovské štěstí, že jsme ihned v následující minutě srovnali na 2:2 a za dalších 7 minut jsme předali třetí gól. Musím říct, že kluci si mákli a že jeli fakt na doraz. Sotva tahali nohy a ještě před začátkem utkání nám bohužel ze zdravotních důvodů vypadl ze sestavy Dan Bláha, takže jsme na rychlo museli měnit sestavu. Jsem rád, že se nám to povedlo a že jsme ty 3 body udělali. Uvidíme, jak to bude pokračovat.