14.kolo, Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Role obrovského favorita potvrzena, zápas prvního s posledním nepřinesl žádné překvapení

10

Horní Bradlo skončilo v této sezóně na posledním místě se skóre 20:140 a jedním bodem. Miřetice v této sezóně skončily na prvním místě se skóre 114:25 a sedmdesáti body.

Miřetice jistí prnví půli

Poslední Horní Bradlo přivítalo na svém hřišti lídra tabulky z Miřetic. Domácí nesložili ani základní jedenáctku. Zápas tedy měli hosté od první minutu pod kontrolou. Po 17. minutách hry z dálky napřáhl z dálky Tomáš Polívka a otevřel skóre zápasu. O sedm minut později přidal druhou branku, kdy se dobře vyhnul brankáři a zvýšil. Třetí branku Miřetic v prvním poločase dal Ondřej Polívka. Miřetice tak šly do kabin s tříbrankovým náskokem.

Dokonaný debakl

Druhý poločas nabídl stejný obrázek. Za hosty se prosadil Michal Kopecký a dvakrát Lukáš Zdražil. Domácí se také dočkali branky. Po faulu v ,,šestnáctce,, se kopala penalta, kterou proměnil Jaroslav Kroutil. Zápas se už jenom dohrával. Skóre upravil Jan Beran dvěma brankami. Zápas tak skončil 8:1 pro Miřetice. Miřetice se tak stávají jednoznačným vítězem ligy. Mistři!

TJ Tatran Miřetice
Jan Beran - Útočník: Chtěli jsme úspěšnou sezonu zakončit vítězně. Nechtěli jsme soupeře podcenit a v klidu zápas zvládli.

Horní Bradlo
J. Tesař [-] - P. Velehradský [-] , J. Kroutil [-] , P. Vykoukal [-] , J. Semerád [-] , I. Pospíšil [-] , J. Minarčík [-] , R. Kumpan [-] , J. Hájek [-] , L. Dalecký [-] , J. Kroutil [-]

L. Sýkora [-] - J. Beran [-] , P. Drahoš [-] , R. Kašpar [-] , M. Kopecký [-] , O. Najman [-] (51. D. Bureš [-] ) , L. Zdražil [-] (60. L. Vodrážka [-] ) , L. Doležal [-] , J. Rybenský [-] , O. Polívka [-] , T. Polívka [-]

Počet diváků: 78. Rozhodčí: KOSINA Matěj - POSPÍŠIL David (N), KROPÁČEK Pavel (N).