Jaroslav Semerád
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Horní Bradlo |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 6 (ø 0,85) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 16:00 | Prachovice - H. Bradlo | 2:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | H. Bradlo - Trh.Kamenice | 4:3 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Vítanov - H. Bradlo | 0:9 (0:1) | 90 | 3 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | H. Bradlo - Svratouch B | 6:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Ctětín - H. Bradlo | 1:5 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | H. Bradlo - Stolany B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Rozhovice B - H. Bradlo | 4:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 24 | 2081 (ø 86,70) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 10 (ø 0,38) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 13 (ø 0,76) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 10 (ø 1,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 13 (ø 1,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 10 (ø 0,38) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 16 (ø 0,61) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 8 (ø 0,36) | 7 (ø 0,31) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 26 | 2260 (ø 86,92) | 6 (ø 0,23) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




