Michal Straka

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 FK Jiskra Heřmanův Městec
2017-2018 Míčov
2014-2015 FK Jiskra Heřmanův Městec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
881 (ø 88,10) 2 (ø 0,20) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Morašice - Městec B 1:3 (0:3) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Hlinsko B - Městec B 0:6 (0:3) 90 1 0 0 ano
30.08. 17:00 Sezemice - Městec B 1:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Městec B - Pardubičky B 2:2 (2:1) 90 1 1 0 ano
19.09. 16:30 Městec B - Chroustovice 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Městec B - Dříteč 1:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Býšť - Městec B 2:2 (1:1) 71 71 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Městec B - Rosice 6:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Načešice - Městec B 1:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
28.10. 14:00 Městec B - Miřetice 1:3 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 23 2026 (ø 88,08) 8 (ø 0,34) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 3 193 (ø 64,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 25 2144 (ø 85,76) 15 (ø 0,60) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 24 2025 (ø 84,37) 6 (ø 0,25) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 2 182 (ø 91,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 24 2128 (ø 88,66) 29 (ø 1,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 7 520 (ø 74,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 17 1496 (ø 88,00) 15 (ø 0,88) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 8 574 (ø 71,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 13 949 (ø 73,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 26 2329 (ø 89,57) 7 (ø 0,26) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 4 91 (ø 22,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 12 1071 (ø 89,25) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | IV. třída 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 11 862 (ø 78,36) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 2 148 (ø 74,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 26 2235 (ø 85,96) 6 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)