10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Strmilov po poslední prohře zabral, Kunžak zdolal 3:0

18

Fotbalisté Strmilova porazili v okresním derby 3:0 Kunžak a odčinili venkovní porážku ze Suchdola. Domácí poslal ve 26. minutě do vedení Martin Novák. Pojistku přidal po změně stran Jan Kubíček. Poslední zásah přišel v 68. minutě Ondřejem Nečedou. Strmilov je tak stále na čele soutěže. Kunžak po třech výhrách v řadě okusil hořkost porážky.

TJ Jiskra Strmilov
J. Kubíček [-] - J. Kubíček [-] , O. Nečeda [-] , M. Novák [-] , Z. Popelka [-] , J. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] , D. Tůma [-] , T. Dohnal [-] , F. Procházka [-] , M. Lehejček [-]

TJ Kunžak
R. Kovář [-] - J. Krizan [-] , P. Janák [-] , T. Mašek [-] , L. Jirků [-] , D. Račák [-] , F. Vilímek [-] , F. Fáber [-] , F. Koranda [-] , P. Hynek [-] , M. Novák [-]

ŽK: 27. F. Vilímek , 56. F. Fáber , 88. F. Koranda .
Hráči zápasu: J. Kubíček , J. Kubíček .
Počet diváků: 167. Rozhodčí: PRINZ Štěpán - BARTYZAL Vlastimil, MAŇHAL ING. Jan.