Filip Vilímek

2026-2027

TJ Kunžak

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Kunžak
2025-2026 FK Studená
2021-2022 TJ Kunžak
2014-2015 FC Slavoj Žirovnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 6 (ø 0,85) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
23.08. 10:00 Buk B - Kunžak 1:9 (0:2) 90 2 0 0 ano
29.08. 14:00 Kunžak - St. Město 6:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 N.Včelnice B - Kunžak 2:6 (1:3) 90 1 0 0 ano
12.09. 17:00 Kunžak - Cizkrajov 13:1 (5:1) 90 2 0 0 ano
20.09. 14:00 Slavonice B - Kunžak 3:3 (1:2) 90 0 1 1 ano
26.09. 16:30 Kunžak - Lásenice 3:4 (1:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 St. Hobzí - Kunžak 3:3 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 14 (ø 1,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. D 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 9 (ø 0,50) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 11 (ø 0,57) 7 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,21)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 8 (ø 0,57) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 7 521 (ø 74,42) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 13 1076 (ø 82,76) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 1 70 (ø 70,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 19 1549 (ø 81,52) 13 (ø 0,68) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 18 1455 (ø 80,83) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 22 1911 (ø 86,86) 5 (ø 0,22) 6 (ø 0,27) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04)
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 13 1099 (ø 84,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)