6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Béčko Třebětic porazilo poslední Kunžak a slaví čtvrtou výhru po postupu

18

Fotbalisté Třebětic zvítězili v šestém kole Okresního přeboru s Kunžakem 4:2 a připsali si už čtvrtou výhru od postupu do vyšší soutěže. Na gól hostujícího Sulimenko odpověděli do konce poločasu Novotný a Pokorný. Ve druhém dějství pečetil výhru domácích Bastl a druhým gólem Pokorný. Domácí se díky výhře posunuli na čtvrté místo, hosté jsou bez výhry stále poslední.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelber (hráč): V neděli nás čekal další domácí zápas. Věděli jsem, že nás nečeká nic lehkého. A to se potvrdilo, soupeř se sešel a hrál kvalitní fotbal, což se potvrdilo a dostali jsme branku. Naštěstí nás obdržená branka probrala a podařilo se nám dát dva góly a zápas otočit. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. Nám se podařilo dát ještě dvě branky. V závěru soupeř ještě udeřil po naší chybě. Myslím si, že když se Kunžak bude scházet v této sestavě tak nepatří do zadních pozic!

M. Kelbler [-] - B. Novák [-] , P. Bastl [-] , M. Štěpán [-] , T. Přívětivý [-] - M. Kubeš [-] , Š. Bastl [-] , W. Vrba [-] , V. Pokorný [-] - P. Bastl [-] , M. Novotný [-]