5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Stará Hlína sestřelila Lásenice pěti góly a vyhrála podruhé v řadě

25

Fotbalisté Staré Hlíny v dohrávce 5. kola Okresního přeboru porazili Lásenice na jeho trávníku v poměru 5:0. Hosty poslal do vedení v prvním poločase hattrickem Martin Hladílek. Po změně stran domácí inkasovali ještě dvakrát a zapsali si vysokou porážku. Stará Hlína zvítězila podruhé v řadě, lásenický celek zapsal druhou prohru v probíhajícím ročníku.

TJ Rapid Lásenice
Vladimír Hadač (hráč): Do zápasu jsme vstoupili rozpačitě a prvních deset minut jsme se nemohli dostat do tempa. Poté jsme začali postupně diktovat tempo hry a soupeře přehrávat, což vyústilo ve 25. minutě ve vedoucí gól. Tým se po této brance uklidnil a na hřišti dominoval. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky. Kdybychom zachovali v některých příležitostech větší klid, mohlo být skóre vyšší. Ve druhém poločase jsme trochu polevili, ale i přesto jsme hru kontrolovali a soupeře do ničeho nepouštěli. Podařilo se nám vstřelit další dvě branky a dokráčet si pro pohodlné vítězství o pět branek. Ve hře svými výkony vyčnívali Vonka, Balek a čtyřbrankový Hladílek.

L. Kodym [-] - D. Vacek [-] , T. Blažek [-] , P. Biernat [-] , J. Demeter [-] , P. Medek [-] , J. Kandl [-] , P. Boček [-] , M. Pospíšil [-] , V. Mlejnek [-] , J. Pavlovský [-]