4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

43. M. Novák , 90. J. Hanzal - 78. R. Byrtus
22

Fotbalisté Strmilova ve čtvrtém kole Okresního přeboru zvítězili nad Lodhéřovem 2:1, zůstali jediným týmem se čtyřmi výhrami v soutěži a posunuli se do čela tabulky. Skóre rychle otevřel domácí Martin Novák, v 78. minutě vyrovnal Roman Byrtus. Až v 90. minutě vrátil domácím vedení Jiří Hanzal. Lodhéřov prohrál podruhé v této sezoně, z úvodních čtyř kol OP naplno bodoval v jediném.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Zatím nejhorší zápas v sezóně. I přesto, že hostující M. Razima dostal ve 22. minutě červenou kartu, tak to hře domácím vůbec nepomohlo. Hrála se pouze nakopávaná. Jediná povedená akce skončila gólem. Kubíček si před koncem prvního poločasu natáhl balón k rohovému praporku odkud nacentroval do vápna. Nejvíce se do vzduchu vyšplhal Novák a hlavou přesně zakončil. Druhý poločas se stal zbytečně vyhroceným, čemuž dost pomohl i rozhodčí. Ale na toho se špatný výkon svádět nedá. Celý druhý poločas se nesl v bojovném duchu. Hosté vyrovnali po chybě gólmana. Nakonec strhl výhru pro domácí v 90. minutě Hanzal skvělou trefou. Výsledek je tak spíše šťastným. Oči z tohoto výkonu boleli, ale na to už se historie neptá a jede se dál.

J. Kubíček [-] - M. Novák [-] , S. Murzac [-] , J. Dvořák [-] , J. Hanzal [-] , J. Kubíček [-] , D. Sedlák [-] , Z. Popelka [-] , F. Procházka [-] , T. Dohnal [-] , M. Lehejček [-]