3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Po poločase bylo rozhodnuto, Dačice v domácím prostředí smetly Staré Hobzí

22

Fotbalisté rezervy Dačic rozstříleli ve třetím kole Okresního přeboru Staré Hobzí 9:0 a vyhráli i třetí zápas aktuální sezony. Během prvního poločasu se dvakrát trefil Ondřej Krejča, ve druhé půli přidal další dva góly Krejča a Dvořák, jednu branku přidal Fišer, Točík a Leitkep. Staré Hobzí prohrálo tak podruhé v sezoně a v tabulce je na předposledním místě.

FK Dačice B
Vít Syrovátka (trenér): Do zápasu jsme vstoupili s velkým nasazením a začalo se nám to úročit hned od začátku, když jsme ve 12. minutě skórovali. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól a všechno nasvědčovalo klasické Csaplárovce, jelikož tento soupeř nás již nejednou potrápil. Naštěstí nesklapla a pokračovali jsme v krasojízdě. Nutno ale poděkovat Michalovi Leitkepovi, Márovi Moučkovi a našemu gólmanovi, kteří předvedli výborný defenzivní výkon a hlavně díky nim jsme udrželi čisté konto. Za zmínku ještě stojí 4 góly Ondry Krejči, který byl při chuti. Ale hlavně jsme fungovali jako tým a kluci předvedli na OP nadstandardní výkon, koukalo se na to opravdu hezky. Většina gólů bylo z vypracovaných akcí a to mě těší nejvíce. Výsledek odpovídal našemu výkonu a vysokou výhru jsme doma obhájili zaslouženě. Příští týden nás čeká první těžší soupeř a doufám, že si udržíme formu.