2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

Dačice sestřelily Kunžak osmi góly a vyhrály podruhé v řadě

89. F. Koranda - 17. J. Hric , 37. M. Fischer , 39. D. Šmíd , 41. M. Fischer , 57. M. Fischer , 62. J. Hric , 73. J. Hric , 84. R. Máša
22

Fotbalisté rezervy Dačic ve 2. kole Okresního přeboru porazili Kunžak na jeho trávníku v poměru 8:1. Hosty poslal do vedení už po sedmnácti minutách hry Jaromír Hric, do poločasu přidal góly ještě Fisher dvakrát a jednou Šmíd. Po změně stran domácí inkasovali ještě čtyřikrát a a zapsali vysokou porážku. Dačice zvítězily podruhé v řadě, kunžacký celek zapsal další prohru v probíhajícím ročníku.