5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Mladé neudrželo vedení a Lišov jde po obratu znovu do čela

20. L. Szojka - 30. D. Bouchal , 48. P. Kandl , 62. P. Kandl , 74. P. Kandl
17

České Budějovice - Fotbalisté Lišova v rámci 5. kola III. třídy vyhráli v Mladém 4:1. Domácí tým poslal do vedení ve dvacáté minutě Libor Szojka. Hosté však otočili průběh utkání. Nejprve ve 30. minutě vyrovnal stav Daniel Bouchal. Ve druhém poločase pak otočil skóre hattrickem Petr Kandl. Hosté jdou zpět do čela tabulky. Naopak Mladé B po dalším ztraceném utkání setrvává na místech jen kousek nad sestupovým pásmem.

SK Lišov B/Štěpánovice
Petr Kandl (hráč): Prvních pětadvacet minut nám trvalo, než jsme se dostali do tempa a domácí nás za to po zásluze potrestali vedoucím gólem z rohového kopu. Nám se podařilo odpovědět stejnou mincí. Věděli jsme, že pokud vydržíme v tempu z konce prvního poločasu, tak nám domácí budou těžko stačit. To se nakonec potvrdilo a po třech vstřelených brankách jsme z Mladého přivezli tři body.