3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Lišov potvrdil roli favorita a vyloupil Kamenný Újezd

21

Fotbalisté rezervního týmu Kamenného Újezdu v rámci třetího kola III. třídy podruhé v sezoně prohráli, když na domácím hřišti nestačili na béčko Lišova 0:2. Na úvodní branku čekali diváci do patnácté minuty, kdy se prosadil Alexandr Jeroušek. Druhou branku hostů pak přidal sedm minut koncem poločasu Lukáš Burda. Lišov se díky výhře opět posunul do čela soutěže.

SK Lišov B/Štěpánovice
Daniel Bouchal (hráč): Jednalo se převážně o vyrovnané utkání, které nabídlo několik šancí na obou stranách. V prvním poločase jsme měli více šancí a mírnou převahu, která vyústila v góly Jerouška a Burdy. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl a domácí byli lepším týmem. Ve druhém poločase nás několikrát podržel golman Boček.