13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Lhota zaznamenala druhou výhru v řadě! Schytal to Kaznějov

25

Těžký terén a důležitý souboj obou celků o body, které by pomohly k odskoku od dotahujícího se spodku tabulky. Soubojový fotbal nakonec přinest pět branek, jeden z nich do vlastní branky.

První branku zaznamenali hosté, když využili své úvodní aktivity a radoval se kapitán Lhoty, Ondřej Kotrnoch. Jenže vedení Sokolu dlouho nevydrželo a o pět minut později, poté co se domácí zmátořili z úvodní letargie, zakončoval přesně kapitán domácích, Jakub Voráček. Dalšího gólu se stovka přítomných diváků v první polovině zápasu nedočka a do kabin se odcházelo za remízového stavu.

Po výměně stran začali lépe domácí a odměnou byl obrat ve skóre. Po rohovém kopu, který hosté nedokázali odklidit do bezpečí, se prosadil Václav Višnovský. Jenže Bohemia poté opadla na aktivitě směrem dopředu a vzadu se začaly kupit chyby. A krátce po hodině hry za to domácí zaplatili nešťastnou vlastní brankou Jakuba Hyneše, čímž se Lhota opět dostala na body. A u jednoho nezůstalo, jelikož v poslední desetiminutovce se prosadil po rychlém brejku podruhé kapitán Lhoty Ondřej Kotrnoch a vedení 2:3 na hřišti Kaznějova už si hráči v černých dresech nenechali vzít.

FK Bohemia Kaznějov
Vladimír Pitlík, trenér: Těžký podmáčený terén nevěstil žádnou fotbalovou krásu. Od začátku to byl spíše boj, pohledných kombinačních akcí moc nebylo. Prvních 20 minut byli hosté aktivnější a vysloužili si i vedoucí branku. My jsme po inkasovaném gólu konečně trošku přepnuli a aktivitou jsme Lhotu zatlačili, výsledkem byl vyrovnávací gól. Do přestávky se již nic podstatného nestalo. V úvodu druhé poloviny jsme si vytvořili mírnou územní převahu avšak bez šancí. Pomohl nám až odražený roh a po něm druhá branka. Bohužel nás gól nepřiměl k větší aktivitě a ve zbylé části zápasu byli hosté o malinko lepší. Po jednom rohu jsme si dali vlastní gól a 10 minut před koncem jsme nezachytili rychlý brejk a inkasovali jsme potřetí. Naše snaha v závěru již nic nepřinesla, a my jsme tak doma opět padli. Dnes to byl vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém byli hosté bojovnější a chtěli vyhrát více, což dneska rozhodlo. Nám v posledních zápasech chybí šťáva, kterou nějak musíme dobít.

TJ Sokol Lhota
Martin Varga, trenér: Zápas na těžkém terénu, proti dobrému soupeři a pro nás zápas v nezvyklém čase. De facto pro nás zápas o 6 bodů, abychom se dotáhli na právě Kaznějov a ostatní před námi a hlavně potvrdili 3 body z minulého zápasu. Musím kluky pochválit za přístup k zápasu a i za to, že do konce věřili, že odsud můžeme odvést 3 body, což se nám nakonec podařilo. Od úterý se soustředíme na Stříbro, kde budeme chtít body z venku potvrdit.

R. Šašek [-] - J. Vondráček [-] , J. Vondráček [-] , L. Filipec [-] , J. Hyneš [-] (84. V. Vašíček [-] ) , F. Rusňák [-] , V. Višnovský [-] (66. F. Fait [-] ) , M. Tichý [-] (66. D. Vinkler [-] ) , J. Buček [-] , P. Domabyl [-] , T. Vaneš [-] (87. M. Polívka [-] )

Š. Smola [-] - J. Peterka [-] , T. Marek [-] , J. Petr [-] , M. Paul [-] - O. Kotrnoch [-] (91. P. Suda [-] ) , J. Jaroušek [-] (56. V. Sulek [-] ) , A. Vlček [-] , M. Kotrch [-] - M. Švehla [-] (70. D. Křížek [-] ) , J. Eliášek [-] (56. M. Šindelka [-] )

ŽK: 65. J. Hyneš , 70. J. Vondráček - 5. M. Kotrch , 17. M. Švehla .
Hráči zápasu: O. Kotrnoch .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Mudra Zdeněk - ŠÁLKOVÁ Helena, KRIPNER Karel.