Redaktor: Jakub Volák


Článek

SESTAVA ROKU podle TRENÉRŮ - Krajský přebor

30.06.2022 20:57 0

V minulém týdnu jsme již vydali nejlepší jedenáctku krajského přeboru ročníku 2021/2022, ve které již můžete hlasovat pro HRÁČE ROKU. V této jedenáctce jsme hodně vycházeli z toho, jakou sestavu by za určitých podmínek poskládali trenéři jednotlivých týmů. A stejně jako na podzim, i tentokrát si můžete prohlédnout, na koho by jednotliví trenéři nebo členové týmu ukázali. Oproti podzimu došlo k hodně změnám.

Článek

Trstěnice zvou na fotbalovou charitativní akci. O co se jedná?

30.06.2022 07:40 0

V sobotu 16. července se zajeďte podívat do Trstěnic u Mariánských Lázní. V 9 hodin ráno tam startuje už pátý ročník charitativního turnaje Trstěnice Open a i letos to bude opět parádní akce.

Celostátní článek

Dva góly Chorého za dvě minuty a červené pro Klimenta s Weissem. Jak probíhalo česko-slovenské derby fotbalových mistrů?

28.06.2022 19:33 0

Úřadujícího mistra Slovenska, ŠK Slovan Bratislava, čeká už příští týden první mistrovský zápas v předkole Ligy Mistrů. Dá se tedy říci, že spolu se sobotním střetnutím na Zbrojovce se jednalo o kvalitní generálku. Český mistr z Plzně má za sebou zatím dva přáteláky s lokálními týmy a pro západočechy to v polovině přípravy byl první kvalitní soupeř.

Rozhovor

Po zápase a pár pivech vám ukáže jeho legendární krabí tanec, práskl na brankáře Barocha nejlepší střelec soutěže

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 24.06.2022 11:04 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 30. kola krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal nejlepší střelec krajského přeboru, Tomáš Knapp z Nepomuku. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Ve Viktorce nám často říkali, že jsme jak sněhuláci a nebo popelnice, směje se brankář Hrachovec

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 24.06.2022 08:59 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal František Hrachovec ze Svéradic. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 23.06.2022 21:18 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Článek

Turnaj pro Andrejku! Benefiční akce křimických fotbalistů

21.06.2022 14:15 0

Kdo je z Plzeňského kraje, zřejmě již o příběhu maličké Andrejky slyšel. Malá holčička, která se narodila před dvěma léty, jako dvojiče ke svému o minutu staršímu bráškovi Patrikovi, měla příchod na svět komplikovanější, než její bráška. Jako malé novorozeně musela podstoupit několik operací a vyšetření. Lékaři jí následně diagnostikovali dětskou mozková obrnu – levostranná hemiparéza.

Reportáž

Mochtín vyzrál doma na Kralovice, které se chystají na baráž o krajský přebor

21.06.2022 12:09 Plzeňský | 1.A třída 16

Za velikého vedra byl odehrán na precizně sestřiženém pažitu v Mochtíně poslední zápas sezony mezi Mochtínem a již jistým účastníkem baráže o postup do KP - Sokolem Kralovice. 


Reportáž

Šest gólů do 30 minut a pak červená karta. Kaznějov nebyl ve své kůži

21.06.2022 11:50 Plzeňský | 1.A třída 16

Kaznějov neměl dobré jaro a hořkou tečku za druhou částí sezóny jim dal vítěz 1.A třídy. Petřínská rezerva přijela na hřiště do Kaznějova s mladými hráči, kteří měli chuť běhat i v horkém počasí a se soupeřem si dělali doslova co chtěli. 


Reportáž

FOTO: Luby doma zvládly důležitý zápas

21.06.2022 11:33 Plzeňský | 1.A třída 16

Bělá již několik kol zpětně hlásila, že do další sezóny nenastoupí v 1.A třídě. Jenže Luby, hrající o vyhnutí se baráži, nevěděly do poslední chvíle jak na tom jsou s ohledem na nejasný vývoj ve vyšších soutěžích. Proto zisk 3 bodů byl pro domácí velice důležitý. Důslednou a koncentrovanou hrou nakonec utkání díky brankám Pivoňky a Petrželky zvládli a sezónu končí na 11. pozici. 


Reportáž

Rokycany nezvládly závěr sezóny a po prohře s Křimicemi skončí deváté

21.06.2022 11:26 Plzeňský | 1.A třída 16

Křimická výhra odsunula soupeře z Rokycan až na devátou pozici, která kopíruje pozici jejich prvního týmu v divizní soutěži. Utkání mladého dravého týmu s týmem plným zkušených borců zvládli hosté a díky výsledku 1:4 se před svého soupeře přehoupli na 8. příčku.


Reportáž

Svéradice si se soupeřem z barážových pozic zastříleli. Padlo 10 branek

21.06.2022 11:16 Plzeňský | 1.A třída 16

Oba týmy čeká barážové utkání o udržení v soutěži. Zatímco Svéradice narazí na Malesice, hosté z Mýta budou po premiéře v 1.A třídě soupeřit o udržení s Chlumčany. Ale nepředbíhejme. Oba týmy se střetly na svéradickém pažitu, který pamatuje i třetí ligu. A byla to vážně kovbojka. Po poločase bylo skóre 3:3, a tak si v kabině vzal slovo trenér Heimlich, který jako bývalý defenzivní hráč měl svému týmu co říci. Po přestávce pak byli v útoku přesnější více domácí a jejich obrana povolila pouze jediný šroubek.


Reportáž

"Všichni přítomní totiž jednoznačně toužili sledovat, jak si dva krajní záložníci lížou křen a hořčici z bradavek a z pupíku vysávaj tuzemák," netajil zážitky z dokopné Primas

20.06.2022 21:48 Plzeňský | 1.A třída 16

Celou republiku sužovala velká vedra a košutecký areál tomu nebyl výjimkou, avšak hráči obou mužstev začali aktivně a hrál se pohledný fotbal plný hezkých kombinačních akcí.


Reportáž

FOTO: Tachov si poslední zápas užil, zejména postupové oslavy na konci zápasu. Posuďte sami

20.06.2022 20:53 Plzeňský | 1.A třída 15

Zápas, ve kterém už nikomu o nic nešlo přineslo celkem 8 branek, většinu do sítě Sušice, a celý tým z okresního města poté mohl spustit v mohutnou oslavu postupu, která předcházela jistě výživné dokopné. Tachov se tedy po čtyřech sezónách a pádu do okresního přeboru vrací mezi "krajskou smetánku".


Reportáž

Bělá odehrála poslední domácí utkání v 1.A třídě, před domácími fans ale nevyhrála

20.06.2022 20:17 Plzeňský | 1.A třída 16

Domácí trenér Marinov si dal za cíl se s domácími příznivci rozloučit v 1.A třídě výhrou. To se mu bohužel nevydařilo a Košutka svého soka oloupila o všechny body, které pro hosty znamenají ukončení sezóny v klidném středu tabulky.


Reportáž

FOTO: Během prvních 22 minut padlo 5 branek. Pak se domácí zasekli a stříleli jen hosté


Úvodní minuty nabídly přestřelku, která navodila atmosféru. Jenže jak rychle se diváci začali bavit, tak rychle se ráčili spíše za klobáskou a pivkem. Ve druhé půli si pak Bochov čtyřmi brankami došel pro vítězství a Běčov se přes dvacetibodovou hranici nepřehoupl. Za fotky děkujeme výjezďákům z Groundhopping & Ultra!


Celkový počet článků: 1295