Redaktor: Jakub Volák

SESTAVA KOLA

Pivobod.cz SESTAVA PODZIMU - Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

01.12.2022 12:00 Jakub Volák 0

Zimní pauza již jede v plném proudu a pravděpodobně všechny celky krajského přeboru si užívají zasloužený odpočinek. Při trávení tohoto celkem dlouhého času se tedy můžeme vrhnout na sestavu podzimu, kterou aktuálně sponzoruje lobkowiczký Pivobod.cz a hlasovat až do 31.ledna 2023 pro nejlepšího hráče podzimu! V galerii se zároveň můžete podívat na výběr těch nejzajímavějších fotek podzimu.

SESTAVA KOLA

Pivobod.cz SESTAVA PODZIMU - Divize A, 2022-2023

01.12.2022 12:00 Jakub Volák 0

Podzimní část sezóny 2022/23 již skončila a my se tradičně ohlédneme zpět za celým podzimem, abychom vyzdvihli jednotlivce, kteří v této části sezóny vyčnívali v řadách svého týmu a stabilně předváděli velmi dobré výkony. V galerii se zároveň můžete podívat na výběr těch nejzajímavějších fotek podzimu.

Článek

Pohár PKFS - 2.kolo | Měcholupy vyzrály na celek z krajského přeboru, v Horšáku proběhla přestřelka a tři zápasy se odkládaly

25.11.2022 21:57 Jakub Volák 0

V termínech 17.11. a 19.11.2022 byly v plánu zápasy 2. kola Poháru Plzeňského krajského fotbalového svazu. Urodilo se několik překvapivých výsledků, ale také se některé zápasy kvůli nepřízni počasí odkládaly.

Článek

Pohár PKFS již ve čtvrtek! Pokračujeme 2. kolem

16.11.2022 17:40 Jakub Volák 0

Ve čtvrtek 17.11.2022, ve státní svátek, odstartuje druhé kolo Poháru Plzeňského krajského fotbalového svazu, v němž se představí hned 18 týmů. Zbytek zápasů se odehraje v nadcházející sobotu, případně na přelomu ledna a února příštího roku. 

Reportáž

FOTO: Klatovy odjížděly z Prahy spokojené, Aritma doma poprvé prohrála

16.11.2022 12:20 Divize A 19

Aritma byla po celý podzim doma nedobytná, ty šťastnější týmy si odtud odvezly alespoň jeden bod za remízu, ale dosud jí nikdo nedokázal porazit. To se podařilo až v posledním podzimním kole Klatovům, které poslal v prvním poločase do vedení zkušený Presl, který se po dvaceti minutách hry prodral středem obrany a uklidil míč na přední tyč. Aritma pak měla několik šancí na srovnání skóre, ale hosty držel s nulou chytající Valeš, až do 89. minuty, kdy jeho spoluhráč Šoul využil chybu v obraně domácích a zvýšil na konečných 0:2. To už si Valeš mohl oddychnout, jelikož tři závěrečné akce domácím nedopadly podle představ.


Rozhovor

V posledním podzimním zápase si zlomil klíční kost a zřejmě pro něj celá sezóna skončila

Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 15.11.2022 11:29 Jakub Volák 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Martin Jandík, kmenový hráč Senca, na hostování přes řeku na Rapidu Plzeň. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hlavní důvod, proč jsme s Příbramí vyhráli, bylo to, že nehrál Vinky, rýpl si do spoluhráče Dan Vodrážka

Divize A
15.11.2022 12:38 Jakub Volák 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Dan Vodrážka, obránce plzeňského Petřína. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

[youtube,id=5l3EnHTLyQs]

Reportáž

Soběslav přestřílela Mariánky, které si opět zavařily svými chybami

16.11.2022 11:58 Divize A 19

Mariánské Lázně chtěly alespoň na poslední podzimní pokus urvat nějaký bod z venkovního hřiště, ale to se ani tentokrát nepodařilo. Soběslav byla nad jejich síly a hosté ze západu Čech tak přezimují předposlední.


Reportáž

Katovice vyhrály gólem v nastaveném čase!

15.11.2022 13:33 Divize A 19

Po šedesát minut probíhal vyrovnaný zápas a udeřit mohl jeden i druhý tým. Nestalo se a dlouho to vypadalo, že se budou body dělit, i když se aktivita přenesla výrazně na stranu Katovic. Domácí pak v nastaveném čase dostali příležitost k zahrávání rohového kopu, který se snesl na hlavu střídajícího Přemka Sládka, jenž rozhodl o tom, kdo si po tomto zápase ponechá všechny tři body.


Reportáž

Komárov otočil zápas s Rokycany. Hosty srazil jejich někdejší hráč

15.11.2022 13:26 Divize A 19

Oba celky se utkaly v létě při prvních předkolech MOL Cupu a jejich vzájemný střet skončil vítězstvím 1:0 pro tehdy domácí Rokycany. I na hřišti Komárova se rokycanští dostali díky gólu Tomáše Glazera do vedení. Ale ve druhé půli se hra výsledkově překlopila na druhou stranu.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Divize A, 2022-2023

15.11.2022 12:38 Jakub Volák 0

Sestavu posledního podzimního kola ovládla trojice z Lomu, která si smlsla na hostech z Českého Krumlova. Kdo další se do sestavy podíval? Hlasovat můžete pro svého oblíbence až do středečního večera.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

15.11.2022 11:29 Jakub Volák 0

Posledí sestava kola roku 2022 je na světě a hlasovat můžete pro tuto jedenáctku až do středečního večera!

Reportáž

Mýto pohostilo Holýšov v azylu, který mu přinesl vítězství


Mýto kvůli kvalitě svého plácku musel volit vhodnější variantu pro odehrání posledního zápasu krajského přeboru v roce 2022. Slavoji vyhověli na Břasích.


Reportáž

Ošklivá zranění přerušila zápas ve Staňkově, zasahovat musela sanita. Dej se do kupy, drží palce svému soupeři celek z Nepomuku


Poslední podzimní utkání si odbyli na hřišti Staňkova fotbalisté z Nepomuku. Vzhledem k tabulkovému postavení zde mohli pouze ztratit, což se nakonec nepotvrdilo a na jih Plzeňska si odvezli všechny tři body.


Reportáž

Stříbro ztratilo výhru v páté minutě nastaveného času, Ježek sundal dres


Rapid hodně brzy na stříbrské umělce prohrával o dvě branky, když se prosadili Jiří Kolena a Dominik Tůma. Jenže Rapid ještě zvládl do poločasu snížit brankou Martina Černického a do šaten se odcházelo za stejného stavu, který zažil Rapid v minulém kole. Ve druhém dějství to pak dlouho vypadalo, že u tohoto skóre to také zůstane. Jenže to by nebyl Tomáš Ježek, aby se jednou za čas neopřel do míče, tentokrát v nastaveném čase a vykouzlil z toho parádní branku, po které následovala tak bujará oslava, že mu musela být dle fotbalových pravidel udělena žlutá karta. Ještě, že už předtím jednu neměl. Jak Tomáše totiž redakce zná, vůbec by si s tím nelámal hlavu a s úsměvem by i druhou žlutou kartu přijal.


Reportáž

FOTO: Zruč, jako první tým krajského přeboru, obrala Tachov o body


Tachov měl po většinu zápasu více ze hry a kvalitním výkonem ukazoval, proč dosud nebyl poražen. Kombinačně svého soupeře stále více tlačili do vápna a ten musel tasit zejména rychlé kontry, či standardní situace.


Reportáž

FOTO: Diváci se bavili, šance byly na obou stranách, ale gól si ani jeden celek nepřipsal


Radnice s Nýrskem plyně navázaly na remízovou sobotu, když se i přes velké množství šancí na obou stranách dostávaly do velkých příležitostí, ale ani jednou se neprosadily. Nakonec byly oba celky po vyrovnané bitvě s remízou spokojeny.


Celkový počet článků: 1746