Jiří Eliášek
2025-2026
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Sokol Lhota |
| 2018-2019 | SK Petřín Plzeň |
| 2018-2019 | SK Rapid Plzeň |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 726 (ø 34,57) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 18:00 | Kaznějov - Lhota | 1:1 (0:1) | 17 | 73 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 24.08. 17:00 | Radnice - Lhota | 3:4 (1:3) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:30 | Lhota - H. Bříza | 5:0 (1:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Lhota - Mýto | 4:0 (1:0) | 73 | 73 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.09. 17:30 | Lhota - Měcholupy | 0:1 (0:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 16:00 | Holýšov - Lhota | 3:1 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Lhota - Horš. Týn | 4:4 (0:1) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.10. 16:00 | Luby - Lhota | 3:0 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | Lhota - Chotěšov | 2:5 (0:3) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Rapid - Lhota | 2:1 (0:1) | 36 | 54 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Lhota - Chlumčany | 4:2 (2:2) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Nepomuk - Lhota | 2:2 (1:2) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 10:15 | Vejprnice - Lhota | 1:1 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.03. 13:00 | Lhota - Kaznějov | 2:3 (1:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:00 | H. Bříza - Lhota | 3:1 (1:1) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 16:30 | Lhota - Nýrsko | 2:3 (0:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Mýto - Lhota | 1:1 (0:1) | 56 | 56 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 17:00 | Lhota - Holýšov | 2:4 (2:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 13:00 | Horš. Týn - Lhota | 5:1 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 13:30 | Lhota - Luby | 3:3 (0:2) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.05. 10:15 | Chotěšov - Lhota | 3:2 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 277 (ø 69,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.08. 18:00 | Lhota B - Chotíkov | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Košutka B - Lhota B | 5:1 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.11. 18:00 | Lhota B - Košutka B | 1:4 (0:2) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.03. 12:15 | Lhota B - Roudná | 0:4 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Černice B - Lhota B | 2:3 (1:2) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 21 | 726 (ø 34,57) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 277 (ø 69,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 900 (ø 39,13) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 12 | 844 (ø 70,33) | 10 (ø 0,83) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 900 (ø 36,00) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 14 | 792 (ø 56,57) | 14 (ø 1,00) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 26 | 1075 (ø 41,34) | 5 (ø 0,19) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 15 | 1187 (ø 79,13) | 19 (ø 1,26) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 867 (ø 34,68) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 11 | 737 (ø 67,00) | 6 (ø 0,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 238 (ø 79,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 318 (ø 79,50) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 3 | 62 (ø 20,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 163 (ø 40,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 7 | 570 (ø 81,42) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |




