Jan Vondráček
2026-2027
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.1 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Bohemia Kaznějov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 844 (ø 84,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Kaznějov - Vejprnice | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:30 | Kaznějov - Koloveč | 1:3 (0:2) | 89 | 89 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Luby - Kaznějov | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | Kaznějov - Holýšov | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:15 | Tachov - Kaznějov | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Kaznějov - Rapid | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Chotěšov - Kaznějov | 1:3 (1:2) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Kaznějov - Petřín B | 1:0 (0:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 10:15 | Klatovy - Kaznějov | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Kaznějov - H. Bříza | 4:3 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 164 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Kaznějov B - Trnová | 9:3 (1:3) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Nýřany - Kaznějov B | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 601 (ø 85,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 1 | 74 (ø 74,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 19 | 1617 (ø 85,10) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2662 (ø 88,73) | 5 (ø 0,16) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2550 (ø 85,00) | 5 (ø 0,16) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 24 | 2018 (ø 84,08) | 7 (ø 0,29) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 22 | 1939 (ø 88,13) | 9 (ø 0,40) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 16 | 1396 (ø 87,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 5 | 431 (ø 86,20) | 10 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 20 | 1771 (ø 88,55) | 3 (ø 0,15) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 4 | 340 (ø 85,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 2001 (ø 83,37) | 8 (ø 0,33) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 10 | 781 (ø 78,10) | 8 (ø 0,80) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 21 | 1844 (ø 87,80) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 9 | 630 (ø 70,00) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 22 | 1783 (ø 81,04) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




