Václav Sulek

2026-2027

TJ Sokol Lhota

Číslo hráče27
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Lhota
2022-2023 TJ Union Plzeň
2017-2018 TJ Sokol Lhota

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
189 (ø 47,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
25.08. 18:00 Lhota - Rokycany B 2:1 (1:1) 25 65 0 0 0 ne
30.08. 17:30 Lhota - Horažďovice 3:4 (2:0) 46 46 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Lhota - Mladotice 1:3 (1:2) 44 46 0 0 0 ne
19.09. 10:15 Košutka - Lhota 4:1 (1:1) 74 74 0 0 0 ano

Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
86 (ø 43,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:30 Slovan Plzeň - Lhota B 2:2 (1:2) 46 46 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Lhota B - Zruč B 3:0 (1:0) 40 40 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 4 189 (ø 47,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 23 1247 (ø 54,21) 1 (ø 0,04) 5 (ø 0,21) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 3 182 (ø 60,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 11 690 (ø 62,72) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 21 1201 (ø 57,19) 3 (ø 0,14) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 11 541 (ø 49,18) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 1858 (ø 71,46) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 18 1194 (ø 66,33) 4 (ø 0,22) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 17 564 (ø 33,17) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 23 1744 (ø 75,82) 5 (ø 0,21) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 2 13 (ø 6,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 7 496 (ø 70,85) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 4 28 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 7 417 (ø 59,57) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 15 (ø 15,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 15 785 (ø 52,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 109 (ø 36,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)