--

--

Rychlý vstup, rychlý pád: Katovicím na půdě Domažlic nepomohl ani bleskový gól

16

V rámci jedenáctého kola Divize A se střetly dva celky ze spodku tabulky. Technicky vzato paradoxně se radoval tým, který je v tabulce přeci jen o něco níž. Domažlické béčko v letošní sezóně nezažívá zrovna snovou sezónu, spíše by se to dalo označit filmovou klasikou českých domácností- Báječná léta pod psa. Toto utkání se ale neslo ve zcela jiném duchu, a domácí fotbalisté brali velmi důležité tři body.

Bleskový vstup hostů nakonec radost nepřinesl

Byli to totiž domácí, kterým se, i přes nepovedený start, podařilo výsledek prvního poločasu zlomit na svou stranu. Utkání ale velice rychle odstartoval David Bálek, jehož branka v první minutě poslala Katovice do doslova bleskového vedení.

Na tuto branku ale domácí dokázali relativně pružně zareagovat, a hned celý vývoj vypadal o mnoho víc dramaticky. O vyrovnání se ve třiadvacáté minutě postaral Robert Aubrecht, a do vedení Domažlice vyslal Vojtěch Černý. Stav 2:1 tak platil i po odpískání konce prvního poločasu utkání.

Druhá půle a několik podobností

Druhý poločas byl v mnohém velmi podobný s půlí první. Viděli jsme tři branky, z toho dvě pro domácí, jednu pro hosty. Tentokrát ale v obráceném pořadí. Na průběžných 3:1 zvyšoval Robert Aubrecht, a připsal si tak druhou branku dne. Na rozdíl tří branek domácí posunul Tadeáš Soběhart v 79. minutě duelu.

Na konečných 4:2 už jen kosmeticky upravil Jan Sigmund v 89. minutě. Domažlice se tak nachází na stále sestupové 14. pozici, avšak díky velmi vyrovnané tabulce i nadále drží krok se středem tabulky.