Lukáš Bálek
2026-2027
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Strakonice 1908 |
| 2019-2020 | SK Otava Katovice |
| 2018-2019 | SK Klatovy 1898 |
| 2017-2018 | TJ Sokol Čížová |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 238 (ø 79,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Strakonice - Doubravka | 1:3 (1:1) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 10:15 | Křimice - Strakonice | 2:1 (0:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Strakonice - Nýrsko | 5:2 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 16:00 | Vimperk - Strakonice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 3 | 238 (ø 79,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2302 (ø 79,37) | 9 (ø 0,31) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2480 (ø 88,57) | 7 (ø 0,25) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,10) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 23 | 1930 (ø 83,91) | 4 (ø 0,17) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 24 | 1931 (ø 80,45) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 29 | 2406 (ø 82,96) | 2 (ø 0,06) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 8 | 562 (ø 70,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 12 | 844 (ø 70,33) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 29 | 2331 (ø 80,37) | 6 (ø 0,20) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,17) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 31 | 1933 (ø 62,35) | 2 (ø 0,06) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




