--

Souboj dvoubrankových střelců: Šťastnější ruku měly Hořovice

50. J. Vítovec , 67. J. Vítovec - 25. J. Mareš (p.) , 40. J. Mareš , 57. M. Záluský
22

Soběslav se na domácím hřišti představila před necelými 250 fanoušky, a že bylo na co se dívat. Velmi zajímavý souboj střelců nakonec lépe zvládli hosté.

Marešova půle

První poločas naprosto ovládli hosté. Ti byli od začátku velmi aktivní, a tak si dokázali tvořit velmi zajímavé šance. K využití první došlo ve 25. minutě, kdy se z pokutového kopu prosadil hrdina první půle- Jiří Mareš. Ten samý střelec se stihl prosadit ještě ve čtyřicáté minutě, a zajistil tak poměrně pohodlný náskok pro hostující celek, který ovládl poločas poměrem 0:2

Vítovec diktoval tempo druhé půle

Jan Vítovec se na hřiště dostal chvíli po začátku druhé půle, a prakticky okamžitě o sobě dal vědět. Náskok domácích snížil svou trefou v padesáté minutě, a situace na hřišti se opět zdramatizovala.

Po této brance ale vrátil Hořovicím náskok dvou branek Michal Záluský, a domácí tak začínali od znovu.

Jan Vítovec se podruhé prosadil v 67. minutě, a podruhé v tomto utkání tak snížil na rozdíl jediné branky.

Ani tato snaha nakonec nestačila na obrat, či vyrovnání, a tak tři body odváželi fotbalisté Hořovic, kteří jsou zatím nekompromisní, a drží druhé místo v tabulce. Soběslav je po výhře a prohře a místě šestém

SK Hořovice
Jiří Mareš: Čekali jsme těžký zápas, jelikož v Soběslavi se nehraje dobře a domácí mají kvalitu na divizi. Ale vystoupili jsme do zápasu velmi dobře, drželi více míč a z naší aktivity jsme vytěžili dva góly do poločasu, což víceméně sedělo s děním na hřišti. Věděli jsme, že domácí se budou chtít zlepšit ve druhé půli a to se potvrdilo a bohužel hned v 50. Minutě jsme inkasovali. Naštěstí hned za pár minut jsme přidali další gól a Soběslav jen snížila po našem nedurazu při rohovém kopu. Konec jsme už uhráli zkušeně a vezeme cenné tři body. Zápas si myslím, že měl velmi dobrou úroveň, jen škoda že závěr byl takový emotivnější a rozhodčí si to více neuhlídal. Vezeme cenné body z těžkého zápasu a chceme na ně navázat v dalším domácím zápase.