Václav Hoffmann
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Ratibořské Hory |
| 2021-2022 | FK Spartak Soběslav |
| 2016-2017 | Sokol Sezimovo Ústí |
| 2015-2016 | SK Ratibořské Hory |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | S.Ústí B - Rat. Hory | 8:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Rat. Hory - Větrovy B | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 18:00 | Tučapy - Rat. Hory | 4:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Rat. Hory - Radětice | 2:6 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | Rat. Hory - Ml. Vožice B | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Řepeč/Opařany - Rat. Hory | 1:6 (1:4) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Rat. Hory - Met. Tábor C | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 12 (ø 0,60) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 13 | 746 (ø 57,38) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 27 | 2208 (ø 81,77) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 28 | 1979 (ø 70,67) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 14 | 1246 (ø 89,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 10 | 737 (ø 73,70) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 6 | 450 (ø 75,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 2033 (ø 88,39) | 17 (ø 0,73) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 170 (ø 85,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 25 | 2231 (ø 89,24) | 10 (ø 0,40) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1870 (ø 85,00) | 14 (ø 0,63) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 1080 (ø 90,00) | 8 (ø 0,66) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 3 | 115 (ø 38,33) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




