17.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Stará Hlína natáhla sérii bez porážky na čtyři zápasy, z Chlumu si odvezla bod

23

Fotbalisté Staré Hlíny remizovali v utkání 17. kola Okresního přeboru 1:1 na hřišti Chlumu a neprohráli už počtvrté v řadě. Hosté sice od 78. minuty díky trefě Vladimíra Hadače vedli, po čtyřech minutách duelu ale srovnal Petr Eliáš. Stará Hlína je stále na druhé příčce díky lepšímu skóre. Chlum zůstal s patnácti body nadále jedenáctý.

FK Stará Hlína
Karel Hrubý (trenér): V utkaní průměrné kvality jsme se jen velmi těžko dostávali do brankových příležitostí. A díky těžkému terénu se více bojovalo ve středu pole než před brankami. Nás v několika případech podržel náš brankář. V závěru jsme se dokázali prosadit hezkou brankou ze standardní situace. Bohužel během krátké chvíle jsme inkasovali z podobné situace. V závěru jsme si ještě jednu šanci vypracovali ale bohužel neproměnili.