19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Bělčice porazily doma rezervu Tatranu

41. L. Mach , 76. M. Hrkel , 88. K. Hanzlík , 90. M. Ráž
27

Díky týdenní odmlce kvůli počasí čekal hráče Bělčic čtvrtý domácí duel v řadě, ke kterému přijel soupeř z Prachatic. Rezerva Tatranu ale na jaře získala zatím pouze bod.

Branka do šatny

Domácí měli od první minuty nad mladým týmem Prachatic převahu, ale trápila je koncovka. Před sedmdesáti diváky tuto nemohoucnost dokázal až v závěru poločasu zlomit brankou Ladislav Mach. Bělčický obránce si vyskočil na centr Martina Ráže a stanovil tak poločasové vedení domácích.

Doma jsou neporazitelní!

Druhý poločas také dlouho nepřinášel branky a fanoušci tak mohli pozorovat marný boj Tatranu s nepřiznívým výsledkem. Po půl hodině hry druhého poločasu navíc přišla pro hosty další rána, když si Hanzlíkovo přihrávku našel Hrkel a zvýšil na 2-0 pro domácí. Hosté v závěrečných minutách museli vrhnout všechno do útoku, ale snaha byla marná. Navíc brankář Vrhel ještě dvakrát inkasoval, když se nejdřív prosadil Hanzlík a poté Martin Ráž. Bělčice tak zvítězily nad Tatranem 4-0.

TJ Sokol Bělčice
Luboš Krameš - trenér: Výsledek dobrý, ale vynikajícímu výkonu chybělo opět proměňování šancí, které nás pořád trápí. Ze dvanácti možných bodů máme skvělých deset, ale práce nekončí a v Husinci budeme chtít získat další body.

K. Dražan [-] - J. Houda [-] (78. M. Fiala [-] ) , K. Hanzlík [-] , M. Ráž [-] , A. Ježek [-] , O. Páca [-] (46. J. Vejšický [-] ) , J. Cibulka [-] , L. Mach [-] (84. T. Ježek [-] ) , M. Hrkel [-] , M. Hevera [-] , K. Zeman [-]