Ovčáček Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sepekov - Čimelice 2:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
Netolice - Chelčice 3:2 (1:1) 11.11. 10:30 -
D. Dvořiště - Prachatice 3:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
S.Ústí - Kovářov 3:0 (3:0) 21.10. 10:30 -
Stráž - Bystřice 1:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Bavorov - Junior B 1:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
D. Dvořiště - Sousedovice 3:2 (2:2) 07.10. 12:30 -
Sousedovice - Kaplice 2:1 (1:1) 30.09. 12:30 -
Včelná - Větrovy 3:3 (2:3) 23.09. 13:00 -
K.Řečice - D.Voda 3:4 (2:2) 09.09. 10:15 -
Ml. Vožice - Čt.Dvory 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
N.Včelnice - Bernartice 2:3 (0:3) 19.08. 13:30 -
Planá n.Luž. - Hradiště 0:3 (0:1) 17.06. 17:00 -
Větrovy - Čimelice 10:1 (5:0) 17.06. 10:30 -
Frymburk - Větřní 1:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
K.Řečice - Lomnice 5:0 (4:0) 03.06. 17:00 -
D. Dvořiště - Blatná 3:1 (1:0) 27.05. 13:30 -
Olešnice - Ledenice 5:8 (0:6) 21.05. 15:00 -
Ševětín - Buk 1:2 (1:1) 14.05. 15:00 -
K.Řečice - N.Včelnice 1:3 (0:2) 13.05. 17:00 -
Veselí - Chýnov 0:5 (0:4) 29.04. 17:00 -
Bělčice - Prachatice B 4:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Velešín - Olešnice 0:5 (0:1) 16.04. 16:30 -
Studená - Bystřice 4:0 (2:0) 07.04. 16:00 -
Kovářov - Veselí 1:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Volyně - Junior B 4:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Olešnice - Zl. Koruna 0:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
N.Ves - Mirovice 0:11 (0:4) 29.10. 10:15 -
Borek - Buk 2:2 (1:2) 22.10. 10:15 -
Kaplice B - Chvalšiny 3:3 (1:1) 16.10. 15:30 -
Božetice - Čimelice 5:3 (3:1) 09.10. 16:00 -
Lhenice - Blatná 0:0 (0:0) 08.10. 12:30 -
Suchdol - Slavonice 0:0 (0:0) 02.10. 16:00 -
Velešín - Sedlec 2:3 (0:3) 25.09. 16:30 -
Mirovice - Netolice 4:0 (1:0) 24.09. 13:00 -
Božetice - Chyšky 1:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Neplachov - Bystřice 3:1 (0:0) 11.09. 16:00 -
Kaplice - D. Dvořiště 2:3 (1:2) 09.09. 17:30 -
Podolí - Soběslav B zrušen -
Chelčice - Bavorov 7:2 (4:1) 28.08. 16:00 -
Lomnice - H. Žďár 1:6 (0:3) 27.08. 17:00 -
Čimelice - Větrovy 2:5 (1:3) 21.08. 16:00 -
T.Sviny B - Sedlec 4:2 (2:1) 20.08. 17:00 -
Sousedovice - Prachatice C 4:2 (2:1) 11.06. 13:30 -
Olešnice - Třeboň B 2:5 (0:2) 05.06. 15:00 -
Chotoviny - Milevsko B 2:2 (0:1) 04.06. 17:00 -
Čížová - Chyšky 5:1 (4:1) 28.05. 13:30 -
Jistebnice - Hradiště 2:1 (2:0) 14.05. 13:30 -
K.Újezd - Mladé 9:1 (4:0) 08.05. 17:00 -
Bělčice - Lhenice 2:1 (0:0) 30.04. 17:00