Michael Azilinon
2025-2026
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Rapid Psáry |
| 2024-2025 | TJ Ligmet Milín |
| 2023-2024 | SK Rapid Psáry |
| 2022-2023 | SK Votice |
| 2022-2023 | SK Posázavan Poříčí n. S. |
| 2021-2022 | SK Posázavan Poříčí n. S. |
| 2021-2022 | FK Zbuzany 1953 |
| 2020-2021 | SK Rakovník |
| 2019-2020 | TJ Sokol Čížová |
| 2018-2019 | FK Benešov |
| 2017-2018 | FC Mělník |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1163 (ø 50,56) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 17:00 | Louny - Psáry | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Psáry - Ostrov | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Slaný - Psáry | 2:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:15 | Březová - Psáry | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.09. 17:00 | Psáry - Sokolov | 4:2 (2:1) | 32 | 58 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Psáry - K. Vary | 1:2 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Tempo - Psáry | 3:1 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Psáry - Chomutov | 1:5 (1:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:15 | Štětí - Psáry | 0:1 (0:1) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Psáry - Újezd | 4:5 (2:2) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 11:00 | Spoje - Psáry | 4:0 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Př.Kopanina - Psáry | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Psáry - Ústí B | 0:7 (0:3) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 10:15 | Meteor - Psáry | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Psáry - Mar. Lázně | 2:0 (2:0) | 71 | 71 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.03. 10:15 | Psáry - Louny | 3:1 (2:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 14:30 | Ostrov - Psáry | 0:2 (0:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 10:15 | Sokolov - Psáry | 0:1 (0:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 10:15 | Psáry - Březová | 2:0 (0:0) | 15 | 75 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.04. 19:00 | K. Vary - Psáry | 0:1 (0:0) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | Psáry - Tempo | 0:0 (0:0) | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.04. 18:30 | Chomutov - Psáry | 2:3 (2:2) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 10:15 | Psáry - Štětí | 5:0 (2:0) | 79 | 79 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.05. 10:15 | Újezd - Psáry | 1:1 (1:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 167 (ø 83,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.03. 15:00 | D. Jirčany - Psáry B | 1:7 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Psáry B - Zvole | 5:3 (4:2) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 23 | 1163 (ø 50,56) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 2 | 167 (ø 83,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 14 | 1182 (ø 84,42) | 6 (ø 0,42) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
| Středočeský | Krajský přebor | 10 | 628 (ø 62,80) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 15 | 1301 (ø 86,73) | 8 (ø 0,53) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1191 (ø 79,40) | 14 (ø 0,93) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 30 | 2501 (ø 83,36) | 24 (ø 0,80) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2292 (ø 88,15) | 22 (ø 0,84) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) |
| ČFL B | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 5 | 247 (ø 49,40) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 12 | 682 (ø 56,83) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 13 | 764 (ø 58,76) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




