Jméno Diskuze ke článku Komentářů
R. Hruška
30.9.2022 20:10
Zápas: FK Pšovka Mělník - FK Bohemia Poděbrady, 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
R. Hruška
Zápas: SK Slovan Poděbrady - SK Úvaly, 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
8
J. Soudný
2.10.2022 21:58
Zápas: FK Čáslav B - SK Posázavan Poříčí n. S., 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
Vydřené body na těžkém terénu v Čáslavi a Tlamicha ukázal svou kvalitu FK Čáslav, B, 0: 1 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou Branka: Vaculík ŽK 6:5...
11
R. Hruška
Zápas: FC Sellier & Bellot Vlašim B - TJ Sokol Luštěnice, 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
8
R. Hruška
Zápas: Dolnobousovský SK - SK Votice, 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
8
R. Dvorný
1.10.2022 20:35
Zápas: TJ Sokol Býchory - FOTBAL Hlízov, 9.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
9
S. Mičuta
28.9.2022 10:28
Zápas: Posílená rezerva Čáslavi nezvládla zápas na neutrální půdě!
Tip experta: výhra domácích.
3
J. Soudný
28.9.2022 23:10
Zápas: Poříčí poprvé okusilo chuť porážky! Bohemia udržela doma všechny 3 body
Ostuda funkcionářů FK Bohemie Poděbrady FK Bohemia Poděbrady 3:1 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou Branky: Martínek 2x, Králík – Galuška ŽK: 8-1...
4
L. Novák
29.9.2022 10:30
Zápas: „Straší mě velké množství obdržených branek”. Lysá ztratila vítězství v poslední minutě
4
S. Mičuta
Zápas: SK Union Čelákovice - TJ Sokol Luštěnice, 1.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
3
S. Mičuta
Zápas: Bitva na promáčeném terénu skončila lépe pro Starou Boleslav!
3
S. Mičuta
Zápas: Dolní Bousov s přehledem vítězí! Býchory odjíždějí s prázdnou.
3
S. Mičuta
Zápas: Další pětibranková nadílka pro rezervu Vlašimi! Polaban si připosuje další vítězství
3
S. Mičuta
Zápas: Defenzivní chyby stály Votice body! Nováček soutěže si připisuje další výhru
L. Novák
Zápas: Dvougólový Štork a Kramný zařídili důležité vítězství Votic! Rezerva Čáslavi na výhru v Čelákovicích nenavázala
Tip: remíza .
8
L. Novák
Zápas: 8 branek a rozdělené body! Bitva mezi Býchorami a Úvalami končí nerozhodně
9
L. Novák
Zápas: Nastoupil ze střídačky a stihl dát hattrick! Polabanský Vacík se blýsknul na hřišti Čelákovic
9
L. Novák
Zápas: „Takové hřiště jsem neviděl ani na lize”! Poděbrady si spravily chuť po prohře v derby
26.9.2022 10:10
Zápas: Pět branek za pětadvacet minut! Lysá sahala na body proti Dolnímu Bousovu
9
J. Klik
16.9.2022 21:43
Zápas: Branka v poslední minutě zajistila Pšovce bod! Hlízov tentokrát na vítězství nedosáhl.
9
J. Klik
Zápas: Úvaly odmítly návrh odehrát utkání na umělé trávě! Rezerva Vlašimi zůstává bez bodu
9
J. Klik
Zápas: FK Čáslav B - FK Slovan Lysá, 7.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
9
J. Klik
Zápas: Po dvouzápasové odmlce dokráčel Dolní Bousov pro domácí vítězství! Čelákovic opět bez bodů.
9
J. Klik
Zápas: Zápas musel přerušit zásah záchranné služby. Luštěnice se posouvají na druhé místo tabulky.
9
J. Klik
Zápas: Slovan Poděbrady na výjezd do Býchor nebude vzpomínat v dobrém! Býchory zapisují druhou výhru v sezóně.
9
J. Klik
Zápas: Šlágr kola ovládl Nymburk! Poděbrady v derby neuspěly
9
J. Soudný
17.9.2022 22:18
Zápas: Penaltový fantom Soukup rozhodl Derby, které se ale vůbec nemuselo odehrát!
Hodnocení zápasu: 7
11
F. Kvíčala
12.9.2022 23:37
Sestava kola: SESTAVA KOLA - 6.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
Máte tam v hlasování chybu. Místo Řemínka z Úval, tam má být M. Král z Hlízova.... Tak to upravte a dejte hlasování znovu. Děkuji
1
S. Mičuta
10.9.2022 10:31
Zápas: Výborný Klepal! Čáslav vítězí poprvé v historii na půdě Čelákovic.
8
S. Mičuta
Zápas: Hlízov deklasoval Slavoj rozdílem třídy! Dvougólový Puk skóre otevřel i uzavřel.
8
S. Mičuta
Zápas: Vulgární delegát, stěžoval si hostující asistent. Vedení krajského svazu se ale za delegáta postavilo. Býchory neudržely poločasové vedení a uspěli domácí
8
S. Mičuta
Zápas: Dolnobousovští znovu ztratili! Bohemia Poděbrady se posouvá na 2. místo tabulky.
8
S. Mičuta
Zápas: Poločasové vedení Pšovce nestačilo! Úvaly otočily utkání v druhém poločase.
8
S. Mičuta
Zápas: Slovan slaví vítězství! Vlašimi zůstává bez bodu.
8
S. Mičuta
Zápas: Na poslední chvíli! Luštěnice zvládli otočit zápas na domácím hřišti.
2.9.2022 11:28
Zápas: Bezgólová podívaná! Pšovka ztrácí body na domácím hřišti.
8
R. Dvorný
Zápas: Šestigólové šílenství ve Staré Boleslavi! Dvougólové vedení Slavoji nestačilo.
8
L. Novák
5.9.2022 8:26
Zápas: Skoro se jim to povedlo! Lysá sahal po bodech s Poříčím.
9
R. Dvorný
Zápas: Dolní Bousov našel prvního přemožitele! Luštěnice si odváží plný počet bodů.
8
R. Dvorný
Zápas: Festival zahozených šancí! Polaban zůstává neporažený.
8
R. Dvorný
Zápas: „Soupeři jsme odevzdali 3 body“ Vlašim obdržela 5 branek
8
R. Dvorný
Zápas: FK Čáslav B - FK Bohemia Poděbrady, 5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023
8
R. Dvorný
Zápas: SK Votice - SK Union Čelákovice, 5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023