Michal Král
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sparta Kutná Hora |
| 2025-2026 | FK Červené Pečky |
| 2021-2022 | FOTBAL Hlízov |
| 2019-2020 | FK Čáslav |
| 2016-2017 | ŽSK Třemošnice |
| 2015-2016 | FK Čáslav |
| 2014-2015 | ŽSK Třemošnice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1313 (ø 77,23) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 10:15 | Kutná Hora - Č. Brod | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Velim - Kutná Hora | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčí | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Poříčany - Kutná Hora | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Kutná Hora - Doksy | 1:0 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Tuchoměřice - Kutná Hora | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Kutná Hora - Jinočany | 2:0 (0:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Nespeky - Kutná Hora | 3:2 (2:1) | 34 | 56 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:15 | Kutná Hora - Chlumec | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | SK Rakovník - Kutná Hora | 0:4 (0:2) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:15 | Kutná Hora - Povltavská FA B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:00 | Libiš - Kutná Hora | 3:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 10:00 | Kutná Hora - Tuchlovice | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:00 | Kutná Hora - Kladno B | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Č. Brod - Kutná Hora | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 10:15 | Kutná Hora - Velim | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Poříčí - Kutná Hora | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Povltavská FA B - Kutná Hora | 0:3 (0:2) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.04. 16:30 | Volárna - Č. Pečky B | 3:2 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Č. Pečky B - St. Kolín | 7:4 (4:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 17:00 | Veletov - Č. Pečky B | 0:4 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 17 | 1313 (ø 77,23) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2118 (ø 84,72) | 3 (ø 0,12) | 10 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 27 | 2186 (ø 80,96) | 4 (ø 0,14) | 5 (ø 0,18) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 28 | 2158 (ø 77,07) | 4 (ø 0,14) | 8 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 9 | 240 (ø 26,66) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 1199 (ø 74,93) | 2 (ø 0,12) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 7 | 259 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 83 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 10 | 434 (ø 43,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 434 (ø 86,80) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 30 | 2347 (ø 78,23) | 9 (ø 0,30) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 28 | 2395 (ø 85,53) | 2 (ø 0,07) | 7 (ø 0,25) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 9 | 439 (ø 48,77) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 525 (ø 87,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Krajský přebor | 14 | 1249 (ø 89,21) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 13 | 840 (ø 64,61) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 20 | 1685 (ø 84,25) | 3 (ø 0,15) | 10 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




