14.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Řečice si body s Čejovem rozdělila

34. T. Obranec , 82. J. Dýnek - 17. M. Kaman , 36. M. Kaman
13

14. kolo se dohrálo ve středu po duelu Tatranu Červené Řečice a TJ Sokola Čejov. Vyrovnaný mač přinesl bod pro domácí a bod pro hosty.

Výhru Čejovu překazil Dýnek

Poslední utkání 14. kola se odehrálo ve středu navečer v Červené Řečici, kam zavítal Čejov. První gól padl na straně hostů v 17. minutě, kdy dával Kaman. Srovnání přišlo ve 34. minutě Obrancem. Hosté ihned zareagovali a opět Kaman zvýšil stav na 2:1 pro Čejov. Dvanáct minut před koncem poslal sudí ze hřiště čejovského Mračka, který dostal druhou žlutou kartu. Bod pro domácí zařídil kapitán Dýnek, který před koncem zápasu srovnal na 2:2.

TJ Tatran Červená Řečice
J. Aldorf [-] - V. Pulda [-] , T. Obranec [-] , O. Plachý [-] (76. T. Dohnal [-] ) , J. Duchan [-] , P. Pavelka [-] , O. Kubíček [-] (76. T. Novák [-] ) , J. Brázda [-] , D. Krajhanzl [-] , J. Dýnek [-] , Z. Káva [-]