7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Vochov měl více ze hry, k vítězství to ale nestačilo

25. J. Titěra , 60. M. Vachovec (p.) , 77. J. Titěra - 53. J. Klečka , 73. J. Klečka
8

Hostující Vochov si v zápasu vedl dobře, domácí Prazdroj ale získal bod v prvním poločasu a vyhrál 3:2.

Prazdroj uvítává Vochov na své půdě, vede o jeden bod

V prvním poločasu si hosté vedli velice dobře, hra byla férová a domácí počítali s s tím, že Vochov má kvalitu, byť jsou v soutěži oproti Prazdroji nováčky. I přes to, že Vochov měl podle slov jednoho hráčů "více ze hry", v koncovce se jim nedařilo a do vedení se dostal Prazdroj díky Titěrovu gólu ve 25. minutě. Zastupoval je i Viktoriánský veterán Roman Weiss.

Klečka skóruje dvakrát

Během druhého poločasu se odehrály rovnou čtyři góly. První Klečkův gól nastal v 53. minutě, kterým na chvíli vyrovnal skóre, bohužel ale Vochov neproměnil penaltu a to se stalo zlomovým okamžikem pro celý zápas. Prazdroj neotálel a vrátil se zpět do vedení s úspěšnou střelou od Vachovce(60.min.). Klečka bodoval ještě jednou v 73. minutě, ale k výhře to nestačilo. Finální branku trefil Titěra v 77. minutě a tím završil hru se skórem 3:2 pro Prazdroj.