8.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Pacov B si z Červené Řečice odváží debakl

15

V 8. kole řečický Tatran hostil na své půdě Slavoj Pacov B. Hosté měli minulé kolo volný los, domácí Tatran prohrál v Černovicích.

První branka již v první minutě

Zápas odstartoval gól již v 1. minutě, po vysoké nahrávce dopředu, která se dostala až k O. Plachému. Ten nahrál před odkrytou bránu, kde střílející Roubal lehce zakončoval. Srovnání přišlo čtyři minuty poté. Domácí ve vápně nezvládli odkopnout balon pryč, toho využili hosté a J. Rathouský svým důrazem dotlačil míč do brány. V 7. minutě se ujali domácí opět vedení, kdy po dlouhém nákopu propadl míč k Puldovi, který akrobaticky zakončil. Domácí si vytvářeli šance, ale ne všechny byly proměněny. Ve 29. minutě se Obranec dostal před brankáře, kterého obešel a dával gól do prázdné. Kanonýr domácích se prosadil znovu během deseti minut. Po výborné přízemní nahrávce Sabrieva zakončil poezii k tyči. Šest minut před koncem první půle snížili výsledek na 4:2 hosté. Z výkopu propadl nakopnutý balon a pacovský Másilka se v zakončení nemýlil.

Pěti brankami ve druhém poločase stvrdili domácí svou první výhru

Počátek druhého poločasu odstartoval opět gól domácích, který po rozhodnutí rozhodčího nebyl uznán. Hosté neváhali ani minutu a ve skrumáži M. Pučálek dotlačil balon do branky. Osmý zásah přišel v 53. minutě, kdy Pulda proměnil samostatný únik s přehledem k tyči bezmocného Tenkla. Kanonáda pokračovala o tři minuty déle, kdy po pěkné kombinační akci domácích míč doputoval k Obranci a ten z malého vápna zkompletoval hattrick. Stejný úspěch si zapsal po hodině zápasu Pulda, který po přesné přihrávce opět utíkal sám na brankáře a také si připsal třetí zářez. Jedenáctý gól po dlouhém pasu ze standardní situace, zavěsil Obranec z dorážky další zásah domácích do pacovské sítě. Poslední slovo si vzal Plachý, ukázal přehled a skvěle přeloboval brankáře.

TJ Tatran Červená Řečice
Tomáš Obranec (hráč TJ Tatran Červená Řečice A): Utkání nabídlo 12 gólů, což fanoušky určitě potěšilo. Domácí mohli v prvním poločase jen litovat neproměnných situací, a i proto první půle skončila jen o 2 góly. Druhý poločas začal gólem domácích, který rozhodčí zrušil a pro domácí mohlo být zaděláno na malér, navíc hosté hned snížili. Ale od té doby měli domácí po zbytek zápasu vše pod kontrolou a diktovali průběh hry. Zasloužená výhra Tatranu. Pochvalu si určitě zaslouží brankáři na obou stranách, hlavně brankář hostů zachytal dobře. Pacovu přejeme štěstí do dalších zápasů.

J. Krejčí [-] - T. Obranec [-] (81. R. Fous [-] ) , V. Pulda [-] (85. P. Stašák [-] ) , O. Plachý [-] , J. Duchan [-] , A. Sabriev [-] , D. Roubal [-] , O. Kubíček [-] , J. Dýnek [-] , L. Chvalkovský [-] , Z. Káva [-]

TJ Slavoj Pacov B
A. Tenkl [-] - P. Novotný [-] , J. Přibyl [-] (46. D. Podolský [-] ) , J. Másilka [-] , P. Plášil [-] (58. . Csévar [-] ) , E. Mareš [-] , J. Pražák [-] , R. Flígr [-] , M. Pučálek [-] , J. Rathouský [-] , T. Lhotský [-]

ŽK: 18. D. Roubal , 50. O. Kubíček , 61. A. Sabriev - 44. E. Mareš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SVÍTIL Jaroslav - GAUPMANN Vít (N), MLÁDEK Ladislav (N).