19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Rapid jednoznačně porazil Chotíkov, který zažil velký debakl!

25. A. Cirok , 50. M. Klimeš (vl.) , 69. L. Kaprál - 5. J. Kadlec , 10. J. Holík , 22. J. Holík , 29. T. Křen , 59. T. Křen , 68. P. Zikmund , 78. P. Zikmund , 80. T. Křen , 87. J. Řežáb
13

Dalším zápasem byl střet mezi Chotíkovem B a Rapidem B. Tento zápas se jednoznačně povedl Rapidu, který velkým výsledkem zvítězil a odvezl všechny body.

První půle rozhodla o tom, kdo vyhraje

Hlavní arbitr Ladislav Kvasnička odpískal start tohoto střetu a mohlo se začít. Hosté hráli lépe už od samotného začátku, kdy Josef Kadlec začal gólovou přestřelku. Jeho gól poslal Rapid do vedení. 5 minut na to Jan Holík sovu střelou zařídil dvougólové vedení Rapidu. Ten samý muž skóroval opět v 22. minutě, kdy umístil míč do branky a poslal hosty do vedení 0:3. Domácí ale reagovali brankou na 1:3, o kterou se postaral Adrian Cirok. To se ale nezamlouvalo Tomáši Křenovi, který opět skóroval ve prospěch Rapidu a zařídil stav 1:4. Při tomto stavu se také první půle dohrála.

Rapid si pohlídal zbytek utkání a zařídil debakl Chotíkova

Druhá půle začala a mohlo se začít hrát. Lépe do druhé půle vstoupili domácí, protože si Matěj Klimeš, hráč Rapid, dal vlastní branku. Chotíkov ale dlouho neoslavoval a v 59. minutě Tomáš Křen svou druhou brankou navýšil skóre na 2:5. Po několika minutách, kdy hrál lépe Rapid v 68. minutě skóroval Petr Zikmund, který se postaral o to, aby hosté vedli při skóre 2:6. To se ale nezamlouvalo Lukáši Kaprálovi, který minutu na to, v 69. minutě, snížil stav na 3:6. Petr Zikmund ale opět odpověděl brankou na 3:7 v 78. minutě. Poté se v 80. minutě podařilo zkompletovat hattrick Tomáši Křenovi a v 87. minutě dal poslední ránu Chotíkovu Jiří Řežáb. V zápase jsme mohli vidět 4 žluté karty a na stadionu se objevilo 25 diváků.

FC Chotíkov 1932 B
Miroslav Hauer, hráč: V zápase jsme opět vyráběli mnoho chyb v obraně a hosté toho patřičně využili a vše trestali.

SK Rapid Plzeň B
Rapid, fanoušek: Je důležité, že se Rapidu podařilo utkání ovládnout. Jsem rád, že si odváží 3 body.

D. Smutný [-] - J. Pechler [-] (53. C. Dalakov [-] ) , F. Vraštil [-] , A. Cirok [-] , J. Kastl [-] , L. Kaprál [-] , M. Tříkač [-] (22. D. Soukup [-] ) , M. Ichnatoyla [-] , M. Rubáš [-] , Š. Kolesa [-] , V. Šubrt [-]

J. Matějka [-] - D. Pešek [-] , P. Zikmund [-] , K. Veber [-] (62. J. Hlaváč [-] ) , J. Holík [-] (46. J. Šilhavý [-] ) , P. Kovářík [-] , M. Novák [-] , T. Křen [-] , J. Kadlec [-] , M. Klimeš [-] , J. Řežáb [-]

ŽK: 60. J. Kastl , 79. F. Vraštil - 4. J. Holík , 79. J. Hlaváč .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav - SCHINGLER Milan, KRŇOUL Štěpán.