19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Litice si jasně na domácí půdě podali Letnou

9. M. Horn , 41. M. Horn , 44. M. Horn , 90. T. Turek - 75. S. Žák
13

Dalším zápasem 19. kola byl střet mezi Liticemi a Letnou. Tento zápas byl jednoznačně lepší pro domácí, kteří si s ním jasně poradili.

Po poločase bylo o vítězi jasno

Hlavní rozhodčí utkání Petr Nešpor odpískal start tohoto střetu. Do utkání vešli jasně lépe domácí, kteří už od začátku panovali. Vše stvrdil Marek Horn, který už v 9. minutě poslal domácí do vedení 1:0. Domácím se nadále dařilo ovládat utkání a kazit hru hostům. Poté Marek Horn opět v 41. minutě skóroval a domácí už vedli o branky dvě. Ten samý muž v 44. minutě zkompletoval hattrick a v podstatě rozhodl o vítězi utkání. První půle tedy skončila za stavu 3:0.

Poklidné dohrání zápasu na straně domácích

Druhá půle začala a druhé dějství zápasu mohlo začít. Vše se vyvíjelo tak, jako za první půle. Domácí byli skoro ve všem lepší jak hosté. Stanislav Žák ale dal v 75. minutě hostům naději na vyrovnání utkání po jeho brance na 3:1. Vyrovnání se ale nekonalo a Tomáš Turek výhru stvrdil v 90. minutě, kdy svou brankou zajistil konečný stav 4:1. Domácí si tak všechny 3 body nechali doma a hosté odjeli domů s prázdnou. V zápase padly 4 žluté karty a na stadionu se objevilo 79 diváků.

TJ Plzeň-Litice
Václav Vacek, hráč: Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaný, a kdyby jsme po poločase vedli 5:0, nikdo by se nedivil.

TJ Sokol Plzeň - Letná
Letná, trenér: Opět velmi mladý tým sestavený i z hráčů dorostu nedokázal odolat náporu ze strany domácích. Mladí nestačilo na zkušenost.

M. Horn [-] - F. Vajskebr [-] , O. Boháček [-] (67. A. Radvanovský [-] ) , J. Kanta [-] , J. Krejčí [-] , A. Hanzlíček [-] (79. T. Turek [-] ) , T. Voves [-] (79. J. Horn [-] ) , O. Kollros [-] (74. L. Kindl [-] ) , P. Vacek [-] , M. Horn [-] , L. Fořt [-]

D. März [-] - J. Diviš [-] (74. M. Dobrý [-] ) , S. Žák [-] , D. Sýkora [-] , L. Zeman [-] , P. Domin [-] , P. Sýkora [-] , D. Vacek [-] (46. P. Kraft [-] ) , M. Šampalík [-] , T. Borkovec [-] , M. Rampa [-]

ŽK: 57. J. Kanta , 77. L. Fořt - 80. D. Sýkora , 90. M. Dobrý .
Počet diváků: 79. Rozhodčí: Nešpor Petr - MĚŘIČKA Vojtěch, TOMŠÍČEK Vojtěch.