16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Gólové utkání lépe zvládla Lhota

10

Mezi další zápasy patří střet mezi Roudnou a Lhotou B. Tento zápas nabízí velmi branek a zajímavých situací.

Roudná ovládla první poločas

Lukáš Svoboda, hlavní arbitr, odpískal začátek utkání. V 4. minutě Jan Titěra poslal hned roudnou do vedení. 2 minuty na to Martin Bečaver srovnal na 1:1. O několik minut později se povedlo Jakubovi Houfkovi vstřelit druhý gól a Roudná tak opět vedla. Dvoubrankové vedení poté zařídil Lukáš Kubelka, který svou brankou zajistil vítězství Roudné v první půli. Stav tedy byl 3:1.

Neuvěřitelný obrat Lhoty!

V 48. minutě se hned povedlo Zdeňkovi Paulovi vstřelit kontaktní branku na 3:2. Několik minut poté Kubelka dostal červenou kartu. Poté Jiří Eliášek srovnal. Dále se povedlo Václavu Sudovi proměnit penaltu na 3:3 a Lhota vedla. Jiří Eliášek poté svými dvěma góly zařídil obrat, který vedl k vedení 3:6 a Martin Bečaver vše zakončil svojí brankou na 3:7.

SK Roudná
Jan Diviš, trenér: Pro nás opět zápas dvou rozdílných poločasů, náš katastrofální druhý poločas ovlivnilo brzké vyloučení našeho hráče Kubelky.

TJ Sokol Lhota B
Libor Novák, hráč: První poločas byl pro nás trošku smolný. I přes dostatek šancí jsme šli do šaten s porážkou 1:3. Trenér říkal, že je pořád dostatek času na obrat. To jsme také potvrdili.

SK Roudná
V. Kolařík [-] - L. Kubelka [-] , J. Titěra [-] , F. Kotka [-] , M. Vachovec [-] , J. Walter [-] , M. Ranš [-] , V. Madunický [-] , T. Pfleger [-] , D. Urie [-] , J. Houfek [-]

M. Šoltys [-] - F. Rohrer [-] , J. Brož [-] , Z. Paul [-] , J. Eliášek [-] , V. Sulek [-] , M. Kotrch [-] , L. Novák [-] , L. Výškrabka [-] , M. Bečaver [-] , V. Suda [-]

ŽK: 15. F. Rohrer , 55. V. Sulek , 60. J. Eliášek . ČK: 51. L. Kubelka .
Počet diváků: 10. Rozhodčí: SVOBODA Lukáš - TOMŠÍČEK Vojtěch, VOTRUBA Jiří.