9.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dačice i díky penaltě otočily duel s Hobzím

47. F. Benda , 62. R. Máša (p.) , 89. O. Krejča - 19. D. Křivánek , 54. Z. Fišer
26

Fotbalisté dačického béčka v 9. kole Okresního přeboru předvedli vynikající obrat a zvítězili nad Starým Hobzím 3:2. Hosté dvakrát vedli, nejdříve je do vedení poslal Křivánek už v 19. minutě. Ve druhém poločase srovnal Benda, ale hobežtí opět odskočili díky Fišerovi. Jenže domácí vybojovali penaltu, kterou proměnil Máša. Vítězství minutu před koncem vystřelil Ondřej Krejča.

FK Dačice B
Vít Syrovátka (trenér): Soupeř z Hobzí nás zaskočil svou tvrdou hrou, na kterou jsme nebyli dostatečně připravení a po chybě našeho gólmana jsme prohrávali 0:1. Naštěstí se nám povedlo vyrovnat a v poslední minutě jsme vstřelili vítěznou branku. Bohužel výkon našeho týmu byl tento zápas nepřesvědčivý. Soupeř s námi svedl kvalitní boj.