3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dačice přejely Číměř 7:2, rozhodly třemi góly v závěru

5. M. Šimánek , 24. F. Benda , 44. V. Leitkep , 68. F. Benda , 77. M. Diviš , 79. Š. Hric , 86. Š. Hric - 18. T. Láf , 40. P. Hornek
25

Nedělní souboj rezerv mezi Dačicemi a Číměří nabídl festival krásných gólů i šancí, a přestože první poločas skončil jen 3:2, čtyři góly Dačic v závěru zápasu rozhodly o jednoznačném vítězství 7:2. Domácí tak slaví druhou výhru z posledních tří zápasů, zatímco Číměř prohrála po dvou vítězstvích.

FK Dačice B
Vít Syrovátka (trenér): Proti soupeři z Bystřice jsme se chytli zápasového tempa opravdu rychle. Již po pár minutách jsme se po nádherné akci dostali do vedení 1:0, ale soupeři se nás podařilo dotáhnout, nakonec jsme poločas končili 3:2 pro nás. Ve druhém poločase jsme byli schopni udržet stejné tempo a to nám zařídilo pohodlnou výhru 7:2. V tomhle zápase byl náš herní projev opravdu hezký, situačně jsme měnili hru z rychlých protiútoků do vykombinovaných a zakončených akcí. Celkově v tomto zápase (až na pár hrubek) nebylo co vytknout. Tým podal solidní a přesvědčivý výkon. Věřím, že pokud si udržíme stejnou formu a chuť do hry, tak můžeme útočit na vyšší příčky v soutěži.