5.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

O osudu Okuly rozhodla penalta

35

Poslední vzájemný zápas dopadl drtivou výhrou Nýrska 5:1. Tentokrát se ale na hřišti událo úplně jiné představení a neefektivní Okula nakonec doplatila na jedinou chybu ve vlastní šestnáctce. Po odpískané ruce ve 30. minutě vstřelil z pokutového kopu jedinou branku v utkání Ondřej Kotrnoch, jelikož Lhota se k většímu množství šancí nedostala a Nýrsko bylo nebezpečné jak naše počítačová klávesnice... Jak utkání hodnotí obě strany barikády?

FK Okula Nýrsko
Martin Bastl, hráč: Hodnocení zápasu je jednoduché. Neuposlechli jsme pokyny trenéra a hráli tužku. Šance jsme měli tak tři za celý zápas a to možná přeháním. Hrozný fotbal z naší strany.

TJ Sokol Lhota
Petr Nykles, trenér: Jeli jsme tam ve slátané sestavě a ve fotbale to občas tak bývá, že čím větší problémy jsou při skládání sestavy, tím lepší je pak výsledek. Jeli jsme tam s taktikou hrát v bloku, důsledně odzadu. Soupeř měl zkraje jednu šanci, ale Venca Bláha to chytil. Pak jsme dali břevno a po jednom z centrů do vápna zahráli domácí ruku za což byla odpískaná penalta. Já to hodnotit nebudu, byl jsem daleko, ale rozhodčí tam stál, asi jí viděl když jí pískl. Poločas jsme pak odbránili. Ve druhém poločase Nýrsko hrálo na míči téměř po celou dobu, ale naši kluci plnili své úkoly dobře, nenechávali soupeři moc místa a tak soupeři nezbývalo nic jiného, než pokusit se nakopávanými míči dostat za obranu. To se nám dařilo likvidovat, někdy se štěstím a nakonec jsme to ukopali na 0:1, což je pro nás velmi dobrý výsledek.

F. Jarolím [-] - M. Bastl [-] , M. Brož [-] , J. Čanecký [-] , Z. Mašek [-] , K. Kalivoda ml. [-] , D. Vávra [-] (68. D. Kotlan [-] ) , I. Varga [-] , I. György [-] (78. A. Antonovics [-] ) , J. Pavlík [-] , Š. Švec [-] (75. P. Výtisk [-] )

V. Bláha [-] - D. Fikerle [-] , V. Suda [-] , J. Kohout [-] , J. Šroubek [-] - Z. Černý [-] (83. M. Varga [-] ) , J. Jaroušek [-] (90. M. Švehla [-] ) , P. Suda [-] , O. Kotrnoch [-] , V. Sulek [-] (87. J. Humeník [-] ) - D. Křížek [-]

ŽK: 77. D. Kotlan - 23. J. Jaroušek , 38. J. Šroubek , 75. Z. Černý , 89. P. Suda .
Hráči zápasu: Z. Černý .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Cupl Zbyněk - BUREŠ Jiří, ŘÍHA Zdeněk.