Karel Kalivoda ml.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | FK Okula Nýrsko |
| 2021-2022 | FC Chotíkov 1932 |
| 2014-2015 | FK Okula Nýrsko |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 571 (ø 63,44) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Nýrsko - Spartak | 2:4 (1:4) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Strakonice - Nýrsko | 5:2 (3:0) | 27 | 63 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Nýrsko - Rokycany | 1:2 (0:0) | 20 | 70 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 05.09. 10:30 | Komárov - Nýrsko | 2:0 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Nýrsko - Č. Krumlov | 0:3 (0:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Hořovice - Nýrsko | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nýrsko - Petřín | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Domažlice B - Nýrsko | 3:4 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Nýrsko - Hluboká | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71 (ø 35,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Nýrsko B - Strážov | 0:2 (0:1) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Nýrsko B - Svéradice | 2:0 (0:0) | 38 | 52 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 6 | 301 (ø 50,16) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 2 | 71 (ø 35,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2568 (ø 85,60) | 6 (ø 0,20) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 1 | 23 (ø 23,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2277 (ø 78,51) | 4 (ø 0,13) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 226 (ø 75,33) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2472 (ø 85,24) | 5 (ø 0,17) | 11 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 4 | 351 (ø 87,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 1 | 22 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 26 | 2130 (ø 81,92) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 354 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2560 (ø 85,33) | 2 (ø 0,06) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 2036 (ø 88,52) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 3 | 249 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 22 | 1900 (ø 86,36) | 2 (ø 0,09) | 11 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2120 (ø 75,71) | 5 (ø 0,17) | 9 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




