11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

Dolnímu Dvořišti nevyšla první dvacetiminutovka, Blatnou pak nahánělo marně. Král zazářil hattrickem

7. J. Král , 10. J. Král , 21. M. Kůst , 63. J. Král - 23. J. Kubík , 76. J. Kubík (p.)
23

Zajímavý zápas nakonec domácí zvládli v poměru 4:2.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Hodnocení zápasu je pro mě velmi smutné . Budu upřímný, když řeknu,že jsme si jeli pro body. Bohužel nevezeme nic,když jsme během prvních dvaceti minut dostali težkej direkt v podobě tří gólů. O to víc je to smutný, když vlastními chybami darujem soupeři šanci, z které nás potrestají. I když musím uznat,že jsme dostali krásný góly. Po tomto vítru v podobě gólů jsem se bál, co to s klukama udělá,a doufal jsem,že neodjedem s přídělem. Naopak jsme začali hrát a být nebezpečný. Po kontaktním gólu se kluci zvedli a chtěli s výsledkem něco udělat. Poločas jsme dohráli za stavu 3:1 i když šance na další gól byly. Do druhého poločasu jsme si něco řekli a věřil jsem,ze dokážeme něco s výsledkem udělat. Nebyl jsem daleko od pravdy. Kdyby jsme v 60.minutě vedli 4:3, nikdo by nemohl nic říct. Domácí jsme doslova zamkli a vytvářeli si šance za šancí,ale bohužel pro naše střelce nebyl asi ten správný den. Neuspěli jsme ani v opravdu vyložených šancích. Naopak z ojedinělého brejku jsme inkasovali a už nebyla síla to zvrátit. Opět se budu opakovat. Ale kluky musím pochválit. I když jsme si to pokazili sami,měli jsme šance to otočit. Bohužel tady nám nebylo souzeno. Domácím gratuluji k výhře. Teď nás čekají poslední dva zápasy kde budeme chtít urvat nějaké body. Nejlépe hned s Planou ukončit domácí podzim výhrou.