Marek Urazil
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Spartak Kaplice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Horní Dvořiště |
| 2021-2022 | FK Dolní Dvořiště |
| 2014-2015 | TJ Spartak Kaplice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 (ø 62,00) | 4 (ø 2,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Kaplice B - Mladé | 6:2 (3:1) | 34 | 56 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Kaplice B - N.Ves | 3:0 (0:0) | 90 | 3 | 1 | 0 | ano |
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 (ø 18,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Kaplice - Třeboň | 1:0 (1:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Kaplice - Zl. Koruna | 0:0 (0:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 10:30 | Met. Tábor - Kaplice | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Kaplice - Semice | 2:0 (1:0) | 20 | 70 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 34 (ø 34,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 125 (ø 41,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 25 | 1445 (ø 57,80) | 14 (ø 0,56) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 316 (ø 63,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 20 | 1170 (ø 58,50) | 20 (ø 1,00) | 4 (ø 0,20) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 1924 (ø 76,96) | 21 (ø 0,84) | 11 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 985 (ø 82,08) | 9 (ø 0,75) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 1907 (ø 76,28) | 27 (ø 1,08) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 12 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 183 (ø 36,60) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 879 (ø 87,90) | 7 (ø 0,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 1986 (ø 79,44) | 30 (ø 1,20) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 9 (ø 0,36) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1756 (ø 76,34) | 26 (ø 1,13) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 16 | 601 (ø 37,56) | 8 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 98 (ø 49,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




