Jakub Kubík
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.5 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Sokol Horní Dvořiště |
| 2020-2021 | FK Dolní Dvořiště |
| 2015-2016 | FK Dolní Dvořiště |
| 2014-2015 | TJ Spartak Kaplice |
Statistiky z předchozích sezón
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 804 (ø 57,42) | 1 (ø 0,07) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1493 (ø 71,09) | 7 (ø 0,33) | 12 (ø 0,57) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 1973 (ø 82,20) | 2 (ø 0,08) | 16 (ø 0,66) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2147 (ø 82,57) | 6 (ø 0,23) | 14 (ø 0,53) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,23) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 576 (ø 82,28) | 4 (ø 0,57) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 1003 (ø 83,58) | 2 (ø 0,16) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1518 (ø 84,33) | 3 (ø 0,16) | 10 (ø 0,55) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 4 (ø 0,19) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 8 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 16 | 1325 (ø 82,81) | 2 (ø 0,12) | 9 (ø 0,56) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 433 (ø 61,85) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




