Jihlava přehrála Břeclav

14

Jihlavské béčko si poradilo s Břeclaví.

Domácí po půli vedli

Domácí byli od začátku lepší, ale naráželi na solidní obranu hostů. Prokletí se Jihlavě podařilo zlomit ve 41. minutě. Lokvenc hlavičkou přiťukl míč Savimu, který se zachoval jako mazák a lobem přes Hnáta otevřel skóre - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po hodině hry už domácí vedli o dvě branky. Savi na hranici velkého vápna vybojoval míč a parádní ránou do šibenice uklidnil domácí celek - 2:0. V 77. minutě si Christodoulou našel rohováý kop, který podskočil hostující brankář a hlavou dostal míč do odkryté brány - 3:0. Poté se zápas už jen dohrával.