--

--

Hořovice vzaly rezervu Příbrami na umělku a ta jim moc nevoněla

17
Počasí opět vyhnalo Hořovice na jejich novou umělku, kde tentokrát vyzvaly soupeře ze stejného kraje, příbramskou rezervu. U té se před sezónou předpokládalo, že bude bojovat o přední příčky tabulky, ale nevyrovnanými výkony toto vůbec nenaplňují. Naopak Hořovice se před několika koly rozstřílely a své gólové představení přenesly i do tohoto zápasu.

SK Hořovice
Jiří Mareš, kapitán: Tentokrát se to hodnotí velmi dobře, jelikož 5-0 se nevyhrává každý den. Už první půli jsme měli dost šancí jít do vedení a Příbram jednu stoprocentní. Bohužel pro nás je podržel výborně gólman a oni naštěstí nedali. Druhou půli jsme začali opět aktivně a za každou cenu jsme chtěli vyhrát. Nakonec jsme si pomohli rohovými kopy a zaslouženě se dostali do vedení 3-0. Pak už jsme to dohráli v klidu a zaslouženě získali tři body. Ale soupeř i přes nějaké oslabení hrál dobrý fotbal a nebylo snadné ho zlomit. Ale ukázali jsme zkušenost a kvalitu a zaslouženě jsme vyhráli výrazným rozdílem. Do konce soutěže chceme získat 6 bodů a být v tabulce nahoře, jelikož víme že oba následují soupeře jsme schopni porazit!