Šálková Helena
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křimice - Staňkov 10:0 (5:0) 09.03. 14:30 -
Košutka - Černice 1:1 (1:0) 04.11. 15:00 -
Tachov - Mar. Lázně 0:4 (0:1) 15.10. 14:00 -
Dobřany B - Hradec B 8:2 (5:1) 01.10. 16:00 -
Soběkury - Dnešice 3:2 (1:1) 01.10. 13:00 -
Písek - Táborsko B 3:0 (1:0) 29.09. 18:00 -
Admira B - Chomutov 0:1 (0:0) 24.09. 14:00 -
Horní Bříza B - Strašice 3:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Louny - Brandýs n.L. 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Lhota - Radnice 1:1 (1:1) 25.08. 18:00 -
Příbram B - Tachov 2:1 (1:1) 20.08. 10:00 -
Kasejovice - Štěnovice 1:1 (0:1) 19.08. 14:00 -
Radnice - Kaznějov 2:1 (0:0) 06.08. 18:00 -
Č. Krumlov - Komárov 1:1 (1:1) 05.08. 17:00 -
Louny - Chomutov 0:4 (0:1) 28.05. 17:00 -
Klenčí - Krchleby 3:2 (3:0) 21.05. 15:00 -
Klášter - Dvorec 2:4 (2:1) 20.05. 17:00 -
Hradec - Lužany 1:2 (0:0) 13.05. 17:00 -
Horní Bříza - Lom 1:5 (0:3) 13.05. 13:00 -
Petřín - Č. Krumlov 6:0 (4:0) 06.05. 10:15 -
Merklín - Klášter 9:2 (5:0) 29.04. 17:00 -
Záluží - Radkovice 4:8 (0:6) 26.04. 18:00 -
Kralovice - Sušice 1:1 (1:0) 08.04. 10:15 -
Seč - Chlumčany B 5:1 (1:0) 02.04. 13:30 -
Klenčí - Ch. Újezd 5:2 (2:2) 06.11. 14:00 -
Mantov - Ptenín 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
D. Lukavice - Merklín B 4:2 (2:1) 30.10. 11:00 -
Hořovice - Příbram B 5:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Vejprnice - Nýrsko 1:2 (0:0) 15.10. 15:30 -
D. Lukavice - Dobřany B 1:3 (0:1) 09.10. 16:00 -
Dnešice - Vstiš 1:1 (1:0) 09.10. 13:00 -
Hvězda Cheb - Štětí 0:7 (0:4) 01.10. 16:00 -
Rapid - Chotíkov 1:2 (0:1) 23.09. 17:00 -
Ptenín - D. Lukavice 1:15 (0:10) 04.09. 17:00 -
Hradec B - Soběkury 1:5 (0:3) 04.09. 14:00 -
Katovice - Komárov 2:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Seč - Klášter 9:0 (5:0) 03.09. 10:30 -
Losiná - Dobřany 1:7 (1:4) 27.08. 10:30 -
Lom - Mar. Lázně 4:0 (2:0) 14.08. 17:00 -
Soběkury - Dnešice 0:3 (0:2) 12.06. 17:00 -
Nýrsko - Lhota 5:1 (1:0) 11.06. 18:00 -
Aritma - Chomutov 0:0 (0:0) 11.06. 10:15 -
Horš. Týn - Kdyně 4:0 (3:0) 05.06. 15:00 -
Domažlice B - Tlumačov 1:0 (0:0) 29.05. 18:00 -
Chlumčany B - Předenice 8:0 (3:0) 22.05. 17:00 -
Louny - Brandýs n.L. 2:1 (0:1) 15.05. 17:00 -
Křimice - Kaznějov 3:1 (0:1) 01.05. 17:00 -
Předenice - Nepomuk B 1:2 (1:0) 24.04. 17:00 -
Staňkov - Domažlice B 0:8 (0:4) 17.04. 16:00 -
Ostrov - Neratovice 0:1 (0:1) 15.04. 17:00