26.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Lásenice přehrála Chlum a už není poslední

17

Fotbalisté Lásenice přestříleli ve 26. kole Chlum. První poločas skončil bez branek. Diváci se dočkali branek až v posledních dvaceti minutách. Domácí šli do vedení díky Demeterovi. Hosté ale vstřelili dvě branky a utkání otočili. O tři minuty později ale domácí vyrovanali díky Kandlovi. Jenže poslední slovo měl Heřmánek a Lásenice slaví cenné vítězství.

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček: První poločas byl lepší Chlum, na hráčích Rapidu byla vidět velká nervozita z důležitého zápasu o záchranu. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí, ale bez úspěchu v podobě vstřelené branky. Závěr byl hektický, kdy Chlum otočil z 1:0 na 1:2, ale s dobrým koncem, kdy Kandl a Heřmánek hlavičkami zajistili Lásenici vítězství a veselejší dokopnou.

L. Kodym [-] - D. Vacek [-] , T. Blažek [-] , M. Šperl [-] , J. Demeter [-] , P. Medek [-] , M. Blažek [-] , J. Kandl [-] , J. Heřmánek [-] , B. Bednář [-] , B. Beránek [-]