16.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Překvapení kola! Cehnice vyprovodily Sedlici pěti góly.

20

O překvapení kola se postarali fotbalisté Cehnic, když porazili čtvrtý tým tabulky 5:0.

Sokol Cehnice
Jiří Prokeš ml.: Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Vytvořili jsme si pár brankových příležitostí, nastřelili jsme břevno a tyčku. Do vedení jsme šli po půl hodině hry, kdy se krásnou střelou prosadil Miklas. Do poločasu hosté párkrát zahrozili spíše ze standartních situacích. Na začátku druhého poločasu jsme přidali uklidňující branku. Následně během deseti minut jsme vstřelili tři branky a bylo po zápase. Hru jsme potom kontrolovali až do konce zápasu.

M. Přech [-] - O. Martínek [-] (46. O. Sadlak [-] ) , M. Martínek [-] (38. J. Štrobl [-] ) , J. Miklas [-] (73. P. Havelec [-] ) , R. Frčka [-] , P. Šebesta [-] , M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , P. Hovorka [-] , J. Čech [-] , L. Čech [-]